1. KOLO PLAY-OFF ZÁPASOV

Priatelia, po odohraní základnej časti UFL, prichádza PLAY-OFF, v ktorom sa ukáže, ktoré tímy si vybojujú miestenku medzi najlepšie tímy našej UFL. Naše play-off sa hrá na dva víťazné zápasy, čo znamená, že ak tím prehrá svoj prvý zápas, ešte stále má šancu vyhrať ďalší a vybojovať si tretí zápas. !Pozor! Bude sa hrať len na jednom ihrisku a v trošku pozmenených časoch, tak neváhajte si nájsť čas a prísť povzbudiť svoj tím, svojich ľudí a tak im pomôcť dostať sa ďalej v našej UFL. Prinášame vám krátke preview k zápasom play-off.

ŠTVRŤFINÁLE UFL

21:35

THE NEWCOMERS – HAMSTERS

Naše play-off odštartujeme zápasom „ňjúkamerov“ a „škrečkov“, ktorý nemali postup do play-off pred posledným zápasom vôbec istý. Avšak, ich bojovnosť a zohranosť v poslednom zápase ich posunula na ôsmu priečku, a tak sa postavia tímu The Newcomers, ktorý suverénne obsadili v základnej časti prvé miesto. Bojovnosť Hamsterov alebo kombinačná hra „ňjúkamerov“? Čo zvíťazí?

 

22:10

POORAŤ A BRÁNIŤ – TERMIX

Naši farmári, ktorý toho na začiatku sezóny moc nepoorali, sa do konca sezóny vyšvihli až na druhé miesto a ukázali všetkým, že dokážu byť silným súperom. V play-off vyzvú tím Termix, ktorý vyzerá ako lahodný smotanový dezert, ale pri ich terajšej forme si vedia práve oni pochutiť na svojom súperovi. Podarí sa teda farmárom poorať Termix alebo si Termix pochutí na farmároch?

 

22:45

FBC KENALAN LAMAS – NIFFLERS

Ďalší zápas nášho play-off sa bude niesť v zvieracej atmosfére, kedy sa do seba pustia „lamy“ a „ňucháči“. Môžeme povedať, že proti sebe nastúpia Fantastické zvery, ktoré sa pobijú o víťazstvo a miestenku do semifinále. Po vzájomnom zápase týchto dvoch tímov by sme mohli povedať, že „lamy“ sú miernym favoritom v tomto vzájomnom derby, ale netreba „ňucháčov“ podceniť. Uvidíme, ktoré zvery si uchmatnú túto miestenku.

 

23:20

LAZY EAGLES – FAINYZ

V tomto zápase na seba narazia tabuľkový susedia zo základnej časti. Oba tímy získali narovnako po šestnásť bodov a tak je náročné v tejto chvíli predpovedať, kto bude víťazom tohto duelu. Kvalitu týchto tímov bolo vidieť každý jeden zápas, a preto vieme, že aj v play-off nechajú na ihrisku všetko.

 

Dámy a páni, ZAČÍNAME!!! Vidíme sa už budúci utorok 5.3.2019 o 21:30 v telocvični. Tešíme sa na vás!

Attachment

Pridať komentár

vyžadované