1.KOLO PLAY-OFF – ODVETNÉ ZÁPASY

Prvé kolo našich play-off zápasov máme za sebou a tak môžeme plynulo prejsť na druhé kolo. Avšak, zápasy sa nám vymenia tentokrát.

ŠTVRŤFINÁLE UFL

21:35

FAINYZ – LAZY EAGLES

Ako sme spomínali minulý týždeň, tabuľkový susedia zo základnej časti Fainyz a Lazy Eagles ukázali minulý zápas svoje kvality a nasvedčoval tomu aj celý zápas, ktorý skončil až v predĺžení. S troškou šťastia vyhrali Fainyz a preto je v ďalšom zápase všetko otvorené.

 

22:10

NIFFLERS – FBC KENALAN LAMAS

Ďalší zápas v poradí bude dôležitým pre tím Nifflers, ktorý si z prvého zápasu odniesli tesné víťazstvo 3:2, kedy sa im podarilo skórovať 2 sekundy pred koncom zápasu. Treba, však, spomenúť aj silu “lám”, ktoré sa vedia spojiť a zabrať na ihrisku, preto budú mať Niffleri posledný krok do play-off veľmi ťažký.

 

22:45

TERMIX – POORAŤ A BRÁNIŤ

V prvom zápase si tím Poorať a brániť vybojoval jasné víťazstvo 5:1 nad tímom Termix, a tak sa aj teraz očakáva, žeby mali mať farmári zápas jasne v rukách. Bude tomu tak alebo si Termix vybojuje tretí zápas?

 

23:20

HAMSTERS – THE NEWCOMERS

Posledný zápas druhého kola play-off zavŕšime zápasom, v ktorom majú tím Hamsters našliapnuté k postupu do play-off. Po základnej časti to tak vôbec nevyzeralo a teraz, keď vyzvali prvý tím v tabuľke základnej časti, vyhrali nad ním suverénne 7:4 a dosť “ňjúkamerov” šokovali. Spamätajú sa The Newcomers z predošlej prehry a nakopnú motor alebo sa budú tešiť Hamsteri z víťazstva a postupu?

Pridať komentár

vyžadované