4. TÝŽDEŇ UFL+ HVIEZDY TÝŽDŇA

V UFL sa v utorok 24. októbra rozbehli už zápasy štvrtého kola. Lige naďalej vládnu “majstri meča“, Rytiers, a na chvoste tabuľky sú bez bodu a z iba dvoma strelenými gólmi žurnalisti od Betónu. Na druhé miesto sa vyšvihli “Nifleri“, ktorý v boji o druhé miesto porazili Poorať & brániť a uštedrili im tak prvú prehru. Zaujímavých výsledkov sa zrodilo viac a tak sa poďme spolu pozrieť, ktoré hviezdy sa o to zaslúžili, a ako vyzerá  tabuľka UFL po štvrtom odohranom týždni. 😉

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

3. hviezda týždňa- Terézia Hujová (DIN v3.0)

DIN v3.0 vo veľmi dramatickom a tesnom zápase, ktorý bol zároveň aj duelom spolubývajúcich a veľkých kamarátov, porazili Fainyz. “Tvory z chladničky“ k víťazstvu nasmerovala Terézia, ktorá skórovala už v druhom zápase v rade a v tabuľke produktivity poskočila o jednu priečku. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Sandra Dúcová (RYTIERS)

Prvé body do tabuľky produktivity, a to hneď až štyri, si pripísala strelkyňa “Rytierov“, Sandra. Výraznou mierou prispela k debaklu 11:3. “Rytiers“ ukázali svoju obrovskú hernú silu a porazili neúnavných Škrečkov, ktorým výrazne chýbali v tomto dueli skúsenosti. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Zuzana Velická (GaMe)

Prvou hviezdou je zaslúžene strelkyňa “Galantných mäsiarov“, Zuzana, ktorá hetrikom sfúkla nádeje “Betonárov“ na prvé body v UFL. Na svojom konte má Zuzana už šesť presných zásahov, ku ktorým pridala jednu asistenciu a momentálne je na čele kanadského bodovania ligy. GRATULUJEME!

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

3. hviezda týždňa- Michal Mravík (RYTIERS)

Treťou hviezdou je strelec “Rytierov“ a líder kanadského bodovania, Michal, ktorý sa postaral o päť gólov svojho tímu. Spolu s 2. hráčkou týždňa, Sandrou boli hlavnými strojcami víťazstva lídra súťaže, Rytiers. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Matej Šmida (weKings)

weKings sa pred duelom s Palm-faces posilnili až o troch hráčov. Víťazstvo vo veľmi vyrovnanom zápase, dvoma gólmi a dokonca aj víťazným gólom zariadila nová posila Matej, ktorý tak odštartoval svoje pôsobenie v UFL vskutku impozantne. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Michal Ševčík (Nifflers)

Duel medzi Nifflers a Poorať & brániť, o druhé miesto v tabuľke odštartoval nenápadnou strelou krídelnik “Ňucháčov“, Michal, ktorého určite poznáte ako vedúceho UFL. 🙂  Ten istý hráč v zápase pridal ešte tri góly a vystrieľal svojmu tímu veľmi dôležité víťazstvo. GRATULUJEME!

 

VÝSLEDKY 4. KOLA UFL:

Betón 0:3 GaMe

Rytiers 11:3 Hamsters

Fúdo 8:5 FA Free-agents

Palm-faces 4:5 weKings

Fainyz 1:2 DIN v3.0

Poorať & brániť 4:5 Nifflers

 

TABUĽKA UFL PO 4. KOLE:

 

 

KANADSKÉ BODOVANIE PO 4. KOLE:

muži

 

ženy

 

Váš Športový tím 🙂

 

Attachment

Pridať komentár

vyžadované