5. TÝŽDEŇ UFL+ HVIEZDY TÝŽDŇA

UFL má odohrané štyri kompletné kolá. Na suverénnych “Rytierov” sa  po utorku dotiahli Nifflers, ktorí tak isto ešte neokúsili chuť prehry. Naopak pocit víťazstva naďalej nespoznali FA Free- agents, ktorí sú bez bodu na dne tabuľky. Po dlhom čase strelili gól “Betonári”, ktorí si zároveň pripísali na svoje konto prvé body, keď sa im podarilo zdolať húževnatých “Škrečkov”.

V našom prehľade opäť nesmú chýbať hviezdy týždňa , s ktorými vám tento raz prinášame aj novú rubriku Prekvapenie týždňa:

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

3.hviezda týždňa- Viktória Ivanková (The Newcomers)

Napínavý súboj medzi The Newcomers a Poorať a brániť sa skončil nakoniec remízou 4:4. Dvoma asistenciami výrazne dopomohla svojmu tímu v boji o dôležité body, tretia hviezda týždňa, Viktória. GRATULUJEME!

2.hviezda týždňa- Kristína Lisková (Betón)

Betonárom sa podarilo v zápase proti Hamsters prelomiť streleckú smolu aj vďaka Kristíne. Naša druhá hviezda týždňa si pripísala dva body – jeden gól a jednu asistenciu. GRATULUJEME!

1.hviezda týždňa- Michaela Lukášová (Poorať & brániť)

Po dvoch kolách sa na najvyšší stupienok vrátila krídelníčka “Farmárov” Michaela, ktorá sa postarala o tri zo štyroch gólov svojho tímu. Zároveň sa vyšvihla aj na čelo produktivity UFL. GRATULUJEME!

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

3.hviezda týždňa- Pavol Jeleník (Fúdo)

Aj napriek tomu , že Fúdo nakoniec ťahalo v súboji proti Nifflers za kratší koniec, nášmu oku neunikol výkon ich obrancu Pavla, ktorý si vyslúžil honor tretej hviezdy týždňa, za jeden gól a štyri asistencie. GRATULUJEME!

2.hviezda týždňa- Michal Ševčík (Nifflers)

O jednu priečku nižšie sa po minulom týždni prepadol Michal, ktorý hetrikom prispel k dôležitému víťazstvu  “Ňucháčov“ v boji o Play off. GRATULUJEME!

1.hviezda týždňa- Zdenko Híveš (Fainyz)

“Matfyzákom”, ktorí postupne stúpajú tabuľkou, patrí po utorku už štvrté miesto! Honor prvej hviezdy týždňa si zaslúžil ich kanonier  Zdenko, ktorý svoje štatistiky obohatil až o päť gólov, a pripísal si aj jednu asistenciu, a doslova zničil “Galantných mäsiarov“. GRATULUJEME!

 

PREKVAPENIE TÝŽDŇA:

Šokantná správa: Dominik Šubjak, dvojnásobný účastník All star game, strelil gól a dokonca si pripísal aj dve asistencie, čo, vzhľadom na jeho mizernú formu v doterajšom priebehu ligy, naozaj nikto nečakal! 😀

 

VÝSLEDKY 5. KOLA UFL:

Nifflers 7:5 Fúdo

Poorať & brániť 4:4 The Newcomers

Hamsters 3:4 Betón

GaMe 3:8 Fainyz

weKings 7:3 ANWELL WasaPi

Palm-faces 8:4 FA- Free agents

 

TABUĽKA UFL PO 5. KOLE:

 

KANADSKÉ BODOVANIE PO 5. KOLE:

muži

ženy

Attachment

Pridať komentár

vyžadované