hornhy wife fucked and sucking black dick.https://tubestack.pro she needs her pipes checked.

UFL: Jesenná retrospektíva

UFL: Jesenná retrospektíva

72 zápasov, 67 víťazov, 5 remíz či 787 gólov. Toto všetko priniesla prvá zimnosemestrová časť UFL. Keďže práve prebieha vynútená dvojmesačná vianočno-skúšková prestávka, spoločne sa obzrime, ako to v UFL vyzeralo v zimnom semestri.

Ako prví prekonali 100-gólovú métu Newcomeri. Z toho len samotný Patrik Buday sa zo 104 strelených gólov podieľal takmer na polovici (46 bodov). Naopak, najďalej k stovke má Slepačí tím, ktorý strelil „iba“ 27 gólov. Pre porovnanie spomínaný Buday strelil v 7 zápasoch viac gólov, ako „divadelníci“ v desiatich… K stovke sa blížia aj Rysy a Rýchle šípy! …Ide ale o stovku inkasovaných gólov.

Účasť v play-off už má v suchu štvorica tímov: Wasabi, The Newcomers, GMA BullsBudoi Bulldogs 1785.

„Modré chreny“ postupujú ligou zatiaľ bez väčších problémov a s výnimkou jedného remízového zakopnutia sú 100%-ní. Uvidíme, ako veľmi ich výkony a súdržnosť poznačí rozrastajúca sa maródka. Zo začiatku šliapali aj Rytieri. Tí sa ale postupom času v lige prepadávajú stále nižšie a nižšie. Kolísavé výkony predvádza aj trojnásobný majster Tím hrôzy. Ťažko povedať, či je to spôsobené novými hráčmi v ich tíme alebo absenciou najväčšej hviezdy tímu Ondrejom Pašuthom, ktorý si dal od UPeCe florbalu prestávku. V kuloároch sa však povráva, že na play-off sa do mužstva predsalen vráti a zabojuje aj o rekordný štvrtý titul v UFL.

Azda najväčším prekvapením súťaže je tím Budoi Bulldogs 1785. Z prvých štyroch zápasov získali síce 3 body, no debakle 6:14 s Newcomermi a 3:12 s Wasabi, či remíza 8:8 s Angry birds, kde po polčase vyhrávali 7:1 a s veľkým šťastím zachraňovali remízu, neveštili nič dobré. Mužstvo zložené z členov Misijného tímu UPeCe sa ale zomklo a od 20. októbra nestratilo ani bod a triumfovalo v šiestich nasledujúcich zápasoch, keď porazilo aj také tímy ako Rytiers on the koňs či Tím hrôzy.

Za zmienku stojí ešte aj fakt, že GMA Bulls má po dva a pol roku KONEČNE dresy (!!!). A pre celý tím. Treba poznamenať, že stoja naozaj za to. Jedinou chybou ale je, že si ich nedokázali zaobstarať skôr, pre čo asi ani neexistuje objektívna výhovorka… Škoda, diváci mohli ich dresy obdivovať už minimálne druhú sezónu.

Čiernym koňom súťaže môže byť tím Angry birds. Mužstvo, v ktorého radoch pôsobia bývalí hráči Kokosákov, Bobosziku, Stingrays či Shootrov má najlepšiu efektivitu streľby! Z 254 striel zaznamenali 73 gólov, čo predstavuje 28,74 %-nú úspešnosť a v play-off, ktoré im s najväčšou pravdepodobnosťou neunikne, môžu zabojovať o medaily.

Na druhej strane ešte pred Vianocami stratila čo i len teoretickú šancu na vyraďovačku až pätica Slepačí tím, Šťastné slony, Rysy, Rýchle šípyKladivá.

Účinkovanie Slepačieho tímu možno nazvať úspešným, nakoľko divadelníci UPeCe divadla Christoffer takmer v každom zápase spĺňajú svoj prvotný cieľ – zahrať si a naučiť sa prehrávať. Zrejme najväčším sklamaním sezóny sú Šťastné slony. „Bachanovci“ predvádzajú rozpačité výkony a ušlo im aj niekoľko dobre rozohraných zápasov, v ktorých viedli niekoľkogólovým rozdielom… Tímu asi najviac chýba miláčik tribún Pavol Nechaj, ktorý okrem zábavy dokázal potiahnuť tím aj gólovo. Slony však aj naďalej ostávajú šťastné.

Rysy, pýšiaci sa azda najkrajším logom v lige, tiež predvádzajú kolísavé výkony, čo možno pripísať nováčikovstvu v lige. „Liptáci“ dokážu hrať vyrovnané partie s tímami z dolnej polovice tabuľky, ale favoritov zatiaľ veľmi nepotrápili. Rýchle šípy mali paradoxne pomalý štart do sezóny. Dlho boli jediným tímov, ktorý mal v kolonke bodov nulu, no tím kapitána Tomáša Vajdu sa postupne zohral a zlepšil. Čerešničkou na torte bola výhra nad Dinosaurami v chladničke. Na prvý pohľad nič nezvyčajné, keby však tú výhru nedosiahli iba vo dvojici na ihrisku. Áno, čítate správne! Rýchle šípy hrali celý zápas v oslabení o jedného hráča, keďže ani jedno z dievčat sa na zápas nedostavilo, no i napriek tomu sa tešili z víťazstva. Tím s najkomunistickejším názvom v súťaži (a červenými dresmi k tomu) ďaleko zaostáva za predsezónnymi vyjadreniami svojho kapitána, ktorý avizoval útok na titul. Nuž Kladivá, možno o rok.

Okrem už istých postupujúcich by Play-off nemalo uniknúť ani Tímu hrôzy, Angry birds a Rytierom on the koňs, ktorým stačí získať jeden, resp. dva body. O poslednom postupujúcom sa tak bude s najväčšou pravdepodobnosťou rozhodovať medzi TučniakmiDinosaurami v chladničke. Tučniaky sa prezentujú pomerne dobre organizovanou defenzívou, ktorá je 4. najlepšia v lige a dokázali hrať vyrovnané partie aj s hlavnými favoritmi súťaže, no na druhej strane sa vytrápili so Slepačím tímom, Kladivami či naposledy s Rysmi. Dinosaury sú obrovským prekvapením súťaže, ak nie aj najväčším. O body „oskalpovali“ The Newcomers, keď ešte minútu pred koncom dokonca viedli a ako jediný v lige neprehrali s Wasabi, ktorým uchmatli bod za remízu 2:2. Tučniaky a Dinosaury, ktoré spoločne bojujúce o posledné ôsme postupové miesto do play-off na seba zhodou okolností narazia v záverečnom kole. Určite sa teda máme na čo tešiť.

Zimnosemestrová časť UFL je za nami a pred nami je posledných 6 hracích dní, ktoré nám prezradia nielen zloženie štvrťfinálových dvojíc, ale aj to, komu ostane v rukách Čierny Peter a play-off si vychutná akurát tak s kávou, hroznovkou či kofolou v ruke.

Nabudúce sa pozrieme na simuláciu zvyšku sezóny vrátane play-off a dozvieme, sa kto by sa podľa „reči čísel a štatistík“ stal majstrom štvrtej sezóny UPeCe florbalovej ligy.

Pridať komentár

vyžadované