HVIEZDY MESIACA (december)

HVIEZDY MESIACA (december)

V decembri sa v UFL (UPeCe florbalová liga) odohrali len tri kolá a taktiež sme boli svedkami jednej pondelkovej “6-zápasovej” nádielky, kedy sa odohralo jedno celé kolo. Ktorí hráči patrili na konci roka k tým najlepším? 

Počas celého mesiaca sme mohli vidieť množstvo šikovných hráčov, ktorí ukazovali svoje florbalové umenie. Medzi hviezdy mesiaca sa opäť dostali dve mená, ktoré tu v priebehu tohtoročnej UFL neboli.

Tentokrát sa nimi stala dvojica spoluhráčov Patrik BudayVeronika Letková, obidvaja z tímu The Newcomers!

V decembri bola práve Veronika tou správnou tímovou hráčkou, keď počas troch zápasov dala síce len jeden gól, avšak v svojimi 6 asistenciami bola medzi ženami jednoznačne najlepšou a tiež ukázala peknú kombinačnú hru, ktorej sa musel potešiť nejeden divák.

Aktuálny líder bodovania Patrik Buday má v doterajšom priebehu UFL na konte už 46 bodov a jeho priemer 6,6 bodu na zápas je jednoznačne najlepší v celej lige. Všetky zápasy The Newcomers počas decembra boli aj vďaka Patrikovým 17 bodom víťazné a 11 gólov a 6 asistencií počas troch zápasov vrátili Patrika na pozíciu lídra v tabuľke produktivity.

Gratulujeme!

 

Pridať komentár

vyžadované