Hviezdy 7. hracieho kola

Tak ako bolo niečím výnimočné 6. kolo, ani toto v poradí už siedme nebolo len tak obyčajné. Hráči aj fanúšikovia sa totiž stretli iba v utorok (22.11.). Rozpis zápasov bol vopred jasný a viacerí z nás sa už veľmi tešili, ako toto kolo skončí. V otváracom stretnutí sa stretol tím FloorLife s Amatérmi, po nich nasledoval ťažký zápas Rytierov s Fúdom a hracie kolo nám ukončil parádny duel Dinosaury z chladničky vs. WILD FLAMES. Bodoví favoriti v jednotlivých zápasoch však nenechali nič na náhodu, a tak si poradili a uchmatli pre seba víťazstvo aj v týchto zápasoch. 2 body si pripísali hráči z tímov: FloorLife, Rytiers a aj Dinosaury z chladničky. Avšak rebríček hviezd tohto týždňa netvoria len víťazi z týchto družstiev, pretože aj medzi zdolanými tímami zahviezdilo niekoľko hráčov. A práve tí naplno zápasili so svojimi súpermi a svojou snahou sa snažili zvrátiť dej a šťastie na svoju stranu. Že nie?? Tak sa presvedč o tom práve tu a teraz:

 

Hráčky týždňa:

3. Nikola Stroková (Dinosaury v chladničke)

1171_Photo_Nikola-Strokova

Dinosaury sa postupnými krokmi dostávajú do svojej pravekej výbornej formy. Tento týždeň o cenné body zabojovala aj ich rýchla Nika, ktorá bola nebojácna a aktívne počas celého stretnutia napádala svojho súpera. Pýtanie si nahrávok, niekoľko striel z prvej a aj bleskurýchly comeback do vlastnej obrany jej prinieslo nie len jednu asistenciu, ale aj finálne víťazstvo tesných 6:4 a ocenenie našej tretej hviezdy týždňa! Gratulujeme!

2. Terézia Hujová (WILD FLAMES)

1181_Photo_Terezia-Hujova

Naše divoké plamene stále horia a túžia už po víťazstve, no stále to ešte nie je poriadna spaľujúca vatra. Svojou snahou a aj s dvoma krásnymi nahrávkami sa na druhú hviezdu týždňa prebojovala tentokrát Terezka. Nanešťastie Dinosaury z chladničky sa toto kolo nepopálili a zostali tak voči spaľujúcej taktike plameňov imúnny. Uvidíme, či si WF odnesú aspoň neutíchajúce bojovné uhlíky z tohto stretnutia a rozdúchajú radostný oheň už pri ich najbližšom stretnutí s ďalším tímom. Držíme im palce!

1. Sandra Dúcová (Rytiers)

1217_Photo_Sandra-Ducova

Rytieri sú znovu nie len na koni, ale aj na čele UFL tabuľky. Avšak zásluhu na tom nemajú len tímoví gavalieri ale aj ich bojujúce hráčky. V stretnutí proti Fúdu nastúpila do ich zloženia v jasnej zbroji jediná Sandra. A rozhodne sa na súboj pripravila dobre. Počas presilovky premenila výhodu nad súperom a krátko na to prispela svojou asistenciou aj k ďalšiemu gólu zo strany Rytierov. K výhre a aj k prvému miestu gratulujeme!

 

Hráči týždňa:

3. Damián Lesňák (Amatéri)

1233_Photo_Damian-Lesnak

Ani toto kolo sa nováčikom z tímu Amatérov nepodarilo vyhrať stretnutie. Niekedy chýba naozaj len málo, aby to konečne vyšlo. V stretnutí s FloorLife však Amatéri nedostávali žiaden priestor ani nárok na pekné akcie či prieniky na súperovú stranu. Napriek tejto okolnosti v hre zahviezdil a neustále napádal súpera Damián, ktorému sa to darilo v oboch hracích polčasoch. Súperom nasúkal hattrick a nie jedenkrát to mohlo byť vo finálnom zúčtovaní aj viac gólov. Za herný prejav a obrovskú energiu, ktorú dával do svojej hry práve Damián, mu udeľujeme 3. miesto vo hviezdach týždňa!

2. Jozef Makar (WILD FLAMES)

15068472_1808740419342940_8389470097756536413_o

Celkovo už nastrieľal svojím protivníkom 9 gólov, svoje snaženie a florbalový talent preukazuje v každom novom stretnutí a aj teraz v súboji s ďalším koordinátorom Kikom nechýbalo veľa, a stal by sa mužom celého zápasu i víťazstva zo strany WILD FLAMES. Reč je o koordinátorovi Jožkovi. Svojím zápalom do hry neraz vytvára veľké nádeje pre svoj tím a takmer neustále ho môžeme vidieť v útoku. Veríme, že sa Jožkovi bude dariť aj naďalej a budeme ho mať šancu ešte vidieť nie len na ihrisku, ale aj na recepcii či na fotkách s poriadnym a úprimným úsmevom!

1. Matúš a Patrik Brandýsovci (FloorLife)

1126_Photo_Matus-Brandys1127_Photo_Patrik-Brandys

Čo boh stvoril, ani súper na ihrisku nerozdelí a neporazí. Presvedčili nás o tom bratia Matúš a Patrik Brandýsovci, ktorí sa nastavili na spoločnú vlnu a deklasovali súpera siedmimi gólmi. Obranné stratégie či útočné akcie neboli pre nich ťažkým sústom a celkovo vytvárali obdivuhodnú atmosféru nie len na ihrisku, ale aj na svojej lavičke, resp. stoličkách. K výhre a aj k prvému miestu medzi hviezdami 7. kola im gratulujeme a prajeme im ešte veľa spoločných víťazných zápasov!

Pridať komentár

vyžadované