Hviezdy týždňa (2)

 

Po druhom hracom dvojdni pokračujeme v našej novej rubrike, kde si predstavíme najväčšie hviezdy hracieho týždňa.

V porovnaní s minulým týždňom sa nedokázal ani jeden hráč či hráčka prebojovať medzi hviezdy týždňa.

Hráčky týždňa (2):

3. Agáta Masná (Dinosaury v chladničke)

Dva góly do siete štvrtého najlepšieho tímu posledných dvoch sezón radí 20-ročnú hráčka nováčika súťaže na 3. miesto medzi ženskými hviezdami kola.

2. Denisa Medvecká (Angry birds)

K takmer dokonalému obratu v súboji s “bulldogmi” zavelila minuloročná ženská opora tímu Stingrays, ktorej stačilo presne 100 sekúnd na vyrovnanie zdanlivo strateného zápasu. Denisa v priebehu necelých dvoch minút jeden gól strelila a na ďalšie dva prihrala a výraznou mierou sa pričinila o zisk prvého bodu pre Angry birds.

1. Michaela Repková (GMA Bulls)

Najlepšia hráčka minulej sezóny opäť ukázala svoje kvality o čom sa presvedčili Dinosaury, keď ich konto zaťažila dvomi gólmi a jednou asistenciou.

Hráči týždňa (2):

3. Tomáš Žigo (Kladivá)

Útočník Kladív sa štyrmi gólmi do siete Rýchlych šípov prakticky sám postaral o výhru 5:2. Vďaka nemu tak nováčik po prvýkrát okúsil chuť víťazstva v UFL.

2. Libor Botka (The Newcomers)

Devätnásťročný útočník sa doslova vybláznil na Rysoch. Pri výhre 11:5 mal prst až v 7 góloch.

1. Rastislav Bencel (Budoi Bulldogs 1785)

Šiestimi gólmi ukázal topkanonier UFL, že aj napriek úplne novému tímu, ktorý poskladal, bude jeho strelecká produktivita aj naďalej hrozbou pre obrany súperov. Keď bude v nastúpenom trende pokračovať, ešte pred koncom kalendárneho roka pokorí hranicu 100 gólov v UFL.

Pridať komentár

vyžadované