Hviezdy týždňa (3)

Hviezdy týždňa (3)

 

Tretíkrát sa dnes pozrieme na najväčšie hviezdy uplynulého hracieho týždňa.

Premiérovo sa v našom rebríčku objavili aj mená, ktoré patrili medzi hviezdy týždňa minulý, resp. predminulý týždeň.

Hráčky týždňa (3):

3. Alia Abdul Karimová (Wasabi)

Tretí zápas – piaty gól! Skvelá vizitka ženského nováčika v drese vicemajstra. Alia sa po týždni vracia medzi Hviezdy týždňa, keď jej gól v bratislavskom derby s GMA mal prívlastok víťazný.

2. Bianka Zsigmondová (Angry birds)

Minuloročná opora Bobosziku dokázala nazbierať v jednom zápase takmer toľko bodov, ako za celú predchádzajúcu sezónu! Aj vďaka jej gólu a trom asistenciám zaznamenali “AB” prvú výhru v sezóne.

1. Denisa Medvecká (Angry Birds)

“Angry ženy” sa v podstate samé postarali o pokorenie Rysov, keď mali prsty až v deviatich z jedenástich gólov v sieti súpera. Denisa zaznamenala okrem troch asistencií aj dva góly a vyšvihla sa na prvé miesto v tabuľke ženskej produktivity. Zároveň sa stala prvou hráčkou UFL, ktorá sa dokázala dostať medzi Hviezdy týždňa dva týždne po sebe.

Hráči týždňa (3):

3. Pavol Molnár (Wasabi)

Súboj tímov, ktoré sa takmer stretli v minuloročnom finále mal jasného hrdinu. Dvojgólový účastník minulosezónneho All Star Game vyčnieval nad všetkými ostatnými hráčmi a právom si vyslúžil honor tretej hviezdy týždňa.

2. Samuel Golaš (Rytiers on the koňs)

Pri všetkej úcte, málokto veril Rytierom v zápase s trojnásobným majstrom UFL Tímom hrôzy. Rytieri však potvrdili svoju formu a aj vďaka dvom gólom Golaša vyhrali 4:2.

1. Roman Kvočka (Angry Birds)

Hetrikom v priebehu 67 sekúnd položil kapitán Angry Birds základ vysokej výhry svojho tímu. Vďaka štyrom bodom sa prepracoval už na 4. miesto celkovej produktivity UFL.

Pridať komentár

vyžadované