Tri staré a tri nové mená figurujú medzi hviezdami štvrtého týždňa.

Už o týždeň sa dozvieme aj mená hráčov mesiaca!

Hráčky týždňa (4):

3. Tatiana Kurucová (Slepačí tím)

Málokto veril Slepačiemu tímu v zápase so Šťastnými slonmi, čo sa aj potvrdilo v ôsmej minúte, keď svietilo na ukazovateli skóre 3:0 pre Slony. Priam dokonalý obrat predviedli herci z divadla “Christoffer”, ktorých výhru korunovala 47 sekúnd pred koncom svojím premiérovým gólom práve 21-ročná kartografka zo Spiša.

2. Veronika Letková (The Newcomers)

Mimoriadne napínavý a vyrovnaný bol zápas dvoch nováčikov. “Ňúkamers” porazili Angry Birds aj zásluhou účastníčky posledného All Star Game, ktorá zaznamenala gól a dve asistencie.

1. Alia Abdul Karimová (Wasabi)

Do tretice všetko dobré. Alia stála v predchádzajúcich týždňoch na striebornom i bronzovom stupienku a teraz vystúpila premiérovo aj na ten najvyšší – zlatý. Vďaka dvom gólom, trom asistenciám a víťaznému gólu si to zaslúžila.

Hráči týždňa (4):

3. Dominik Šubjak (Dinosaury v chladničke)

Robil čo mohol, no súperova brána bola v predchádzajúcich zápasoch pre neho ako začarovaná. Všetko sa však zlomilo v zápase s Rysmi, v ktorom si minulotýždňový narodeninový oslávenec všetko vynahradil a pripísal si prvý hetrik v kariére, ku ktorému pridal aj jednu asistenciu.

2. Pavol Molnár (Wasabi)

Šesť bodov si pripísala opora “modrých chrenov” v zápase s Buldogmi. Minulý týždeň tretí, teraz druhý, uvidíme, či bude v postupke pokračovať aj o týždeň. Rysy sa tak majú na čo tešiť.

1. Erik Mihok (Slepačí tím)

Takmer dva a pol zápasu čakal Slepačí tím na svoj premiérový gól v UFL. Po 63 minútach toto čakanie prelomil Erik Mihok, ktorý bol ústrednou postavou svojho tímu v zápase so Šťastnými slonmi. Pri výhre 5:4 sám strelil tri góly a na zvyšné dva prihral.