Hviezdy týždňa (6)

Nový mesiac, nové hviezdy. Kto patril medzi najlepších tento raz?

Hráčky týždňa (6):

3. Denisa Medvecká (Angry birds)

Denisa opäť naplno preukázala svoje kvality a aj vďaka jej výkonu porazili “vtáky” Kladivá pomerom 12:3.

2. Soňa Medvecká (Tím hrôzy)

Opora trojnásobných majstrov bodovo mlčala v predchádzajúcich troch zápasoch a gólovo sa prebudila v pravom čase, keď jej ukážkový presný zásah v súboji s Tučniakmi mal pri výhre 5:3 prívlastok víťazný.

1. Júlia Janiglošová (GMA Bulls)

Rytieri kráčali doposiaľ ligou bez straty bodu, no zápas s GMA aboslútne nezvládli, keď už po prvom polčase svietilo skóre 0:4. O dva presné zásahy sa postarala Júlia Janiglošová, ktorá položila základ dôležitého a trochu prekvapivého jasného víťazstva.

Hráči týždňa (6):

3. Patrik Buday (The Newcomers)

Streliť aktuálne najlepšiemu tímu ligy 4 góly sa len tak nevidí. Patrik Buday to dokázal, čo mu vynieslo honor tretej hviezdy týždňa.

2. Pavol Molnár (Wasabi)

11 minút pred koncom to s Wasabi nevyzerlo vôbec dobre. Potom si však slovo zobral najproduktívnejší hráč ligy a svoje 3 asistencie korunoval víťazným gólom 37 sekúnd pred koncom.

1. Roman Kvočka (Angry birds)

Pri výhre 12:3 mala opora Angry birds prsty až v polovici gólov. Bilancia 5+1, víťazný gól, ale najmä hetrik v prvom polčase – tým všetkým sa prezentoval Roman Kvočka.