Hviezdy týždňa (9)

Hviezdy týždňa (9)

UFL sa hrala počas tohto týždňa výnimočne v pondelok a utorok z dôvodou konania Ondrejskej ľudovej veselice. Opäť sa pozrieme na šesť hráčov, ktorí zažiarili.
Hráči nám ukázali, ako sa strieľajú góly a hráčky naopak, ako sa na góly prihráva.

Hráčky týždňa (9):

3. Emília Korčeková (Šťastné slony)

Účastníčka historicky prvého ALL STAR zápasu držala svojim gólom Slony v zápase, no Kladivá boli napokon nad ich sily. Jej druhý gól v aktuálnej sezóne a obrovská bojovnosť a odhodlanosť jej priniesli 3. miesto medzi hráčkami týždňa.

2. Sandra Dúcová (Rytiers on the koňs)

V derby zápase medzi Rytiermi a The Newcomers bola jednou z ústredných hráčok svojho tímu. Síce sa jej nepodarilo skórovať, avšak na výhre svojho tímu mala prsty pri dvoch góloch a počas celého zápasu predvádzala skvelú tímovú hru.

1. Denisa Medvecká (Angry birds)

V šiestom týždni 3. miesto, v siedmom týždni 2. miesto a nakoniec sa dostala na vrchol! Nielenže sa Denisa stala líderkou ženského bodovania, ale taktiež atakuje najvyššie miesta v celkových štatistikách! Len v tomto kole nazbierala 4 body za asistencie, čo pri aktuálnej bilancii 12 gólov a 13 asistencií len potvrdzuje kvality tejto hráčky, a zaslúžene aj kvôli nej Angry birds otočili zápas proti Slepačiemu tímu a nakoniec vyhrali.

Hráči týždňa (9):

3. Michal Mravík (Rytiers on the koňs)

Líder Rytierov ukázal svoje majstrovstvo v tom najvhodnejšom čase. Najprv svojím prvým gólom dokázal v závere prvého polčasu vyrovnal na 2:2 a v závere druhého poistil ďalšími dvomi gólmi víťazstvo nad The Newcomers.

2. Tomáš Žigo (Kladivá)

Kladivá prehrali posledných 5 zápasov a v zápase so Šťastnými slonmi bol ich ústrednou postavou Tomáš Žigo, ktorý sa prezentoval víťazným gólom a hetrikom pri tesnej výhre 4:3.

1. René Slezák (Rýchle šípy)

Rýchle šípy mali po ôsmych týždňoch na konte 0 bodov a práve zápas s Rysmi bol tým zlomovým. Po prvom polčase síce prehrávali 1:6, no v druhom polčase predviedli dokonalú stíhaciu jazdu. René Slezák začal predvádzať gólový uragán a so spoluhráčmi dokázali otočiť stav stretnutia vo svoj prospech a napokon aj zvíťaziť. Prvá výhra “šípov” a štyri góly k tomu mu vyniesli prvé miesto medzi hráčmi týždňa. Gratulujeme!

Pridať komentár

vyžadované