PREVIEW 12. TÝŽDŇA UFL

Po zimnej prestávke je tu ďalšie februárové kolo UFL! Dnes sú na programe zápasy desiateho kola, a tak nám začína ten pravý boj, o čo najvýhodnejšiu pozíciu do Play off. V našom tradičnom Preview vám ponúkame prehľad dnešných zápasov a ich krátku analýzu.

21:25

Palm – faces : Hamsters – PRELOŽENÉ z 13.2.2018

V dohrávke z minulého týždňa na seba narazia Palm – faces a Hamsters. Palm –faces, bojujúci o play off, by si radi pripísali na svoje konto ďalšie dva dôležité body. “Škrečkovia”, ktorí už síce živia iba teoretickú šancu na play off, potrápili v tejto sezóne nejedného favorita. Rozhodne sa teda máme na čo tešiť.

 

22:00

Poorať & brániť : DIN v3.0

V ďalšom dueli tu máme súboj tabuľkových susedov, ktorých delí od seba iba jediný bod. “Farmári” aj “Dinosaury” potrebujú na postup každý jeden bodík, a tak si súperi na ihrisku určite nič zadarmo nedarujú.

 

The Newcomers : FAINYZ

O 22:00 SEČ proti sebe nastúpia aj “Njúkameri” a “FAINYZ. Oba tými by určite radi nadviazali na svoje minulotýždňové víťazstvá. FAINYZ dokonca ťahajú až sériu troch víťazstiev v rade a určite ju nehodlajú prerušiť. Proti The Newcomers, , ktorým sa v minulom kole chytil ostrostrelec Libor Botka, to ale nebudú mať jednoduché.

22:35

Fúdo : ANWELL WasaPi

ANWELL WasaPi, ktorý momentálne okupujú nepostupovú desiatu priečku, by so svojim postavením radi niečo spravili. Dnes to ale proti úradujúcim vicemajstrom z Fúda nebudú mať vôbec jednoduché. Očakáva sa víťazstvo Fúda, ale ANWELL WasaPi tiež nemôžeme úplne odpisovať.

Betón : weKings

V ďalšom stretnutí nás čaká súboj Dávida s Goliášom, alebo ak chcete, weKings proti Betónu. “Betonári” by sa určite radi odlepili z dna tabuľky a vylepšili si svoje nepriaznivé skóre. “Vikingovia”, ktorí okupujú štvrtú priečku, sú ale jasní favoriti. UFL už ale priniesla nejaké prekvapenia a tak, uvidíme.

23:10

Hamsters : Nifflers 

Hamsters čaká dnes aj druhý zápas, a to proti “Niflerom”, ktorí by si radi udržali druhú priečku pred FAINYZ. “Škrečkovia” ale budú chcieť favorita určite potrápiť a tak, nás čaká určite zaujímavý súboj.

Rytiers : FA – Free agents

V poslednom dnešnom zápase je jasným favoritom líder UFL, Rytiers. Oddýchnutí FA – Free agents, ktorí odohrajú svoj prvý zápas v novom roku, svoju kožu ale určite lacno nepredajú.

 

Priatelia aj dnes vás pozývame. Príďte povzbudiť svoj obľúbený tím a zažiť atmosféru UFL. Dnes ale trošku skôr, už o 21:25 v telocvični na Šturáku. Tešíme sa na vás! 🙂

Váš Športový tím 🙂

 

Attachment

Pridať komentár

vyžadované