PREVIEW 13. TÝŽDŇA UFL

Končí nám mesiac február, boj o play-off pomaly vrcholí a my vám prinášame Preview 13. kola našej UFL ligy. Dnes sa odohrá ďalších 7 zápasov, ktorých prehľad a analýzu vám prinášame nižšie:

 

21:25

Game : Palm-faces

V prvom zápase vám prinášame odložený zápas medzi tímom ,,Galantných mäsiarov“ a tímom Palm-faces.  Tím GaMe si po týždňovej prestávke poriadne nabrúsili svoje nože a pokiaľ chcú premýšľať nad play-off, mali by použiť všetky svoje zbrane na dnešnú výhru. Lenže ako poznáme tím Palm-faces, nebudú to mať ,,mäsiari“ vôbec ľahké.

 

22:00

FA – Free agents : Betón

O dvadsiatej druhej nastúpia proti sebe naši ,,Betonári“ a ,,Voľní agenti“. ,,Betonári“ zahrievajú poslednú priečku v tabuľke, z ktorej sa chcú odlepiť, ale šéf ,,Agentov“ Matej Kán, ktorý má najviac gólov v našej UFL-ke, im spolu s tímom nič nedaruje. Uvidíme teda, či značka FA prerazí múry Betónu alebo má Betón silnú konzistenciu.

DIN v3.0 : ANWELL WasaPi

Na druhom ihrisku, tiež o dvadsiatej druhej, uvidíme boj tabuľkových susedov, ktorí sú tesne pod hranicou play-off. Tabuľkovo nižšie, DIN v3.0, budú musieť v sebe prebudiť dinosaurov, pretože tento zápas je pre nich dôležitý, ak chcú pomýšľať nad play-off. Lenže ,,štipľavé wasabi“ majú o zápas menej a vedia, že aj pre nich je tento zápas dôležitým, a tak uvidíme, komu sa tento zápas podarí dotiahnuť do víťazného konca.

 

22:35

The Newcomers : weKings

Ďalší zápas, ktorý nám ponúkne 13. kolo, bude tiež ťažký pre oba tímy. Tím weKings, ktorý je o bod pred ,,Ňjúkamermi“ a má zápas k dobru, si môže víťazstvom vylepšiť svoju pozíciu pred play-off. Lenže ,,Ňjúkameri“ budú o víťazstvo bojovať určite tvrdšie lebo vedia, že keď prehrajú, tak môžu padnúť pod hranicu play-off. Boj bude teda tak ostrý, že aj kečup sa môže schovať.

Hamsters : Fúdo

Zápas medzi ,,škrečkami“ a tímom Fúdo má jasného favorita, ktorým je Fúdo. Tím, ktorý je piaty v tabuľke, si po víťazstve môže udržať svoje miesto, ale môže sa posunúť aj vyššie. Lenže ,,škrečkovia“, ktorý sú jediným tímom v UFL, ktorý ešte nezaznamenal víťazstvo, sa nebudú chcieť len tak vzdať a budú sa snažiť si splniť sen, čo je aspoň jedno víťazstvo. Tak je favorit jasný, či nie?

 

23:10

Rytiers : Poorať & brániť

Tím, ktorý ešte neokúsil prehru, tím, v ktorom jeho najlepší strelec strelil za jeden zápas deväť gólov a urobil nový rekord, tím, ktorý oblieha prvú priečku v tabuľke nastúpi v dnešnom zápase proti našim ,,poľnohospodárom“. Podarí sa tímu Poorať & brániť zobrať jedno víťazstvo uradujúcim majstrom alebo zostanú Rytieri ako jediným nezdolateľným tímom v UFL?

ANWELL WasaPi – Palm-faces

Trinásty hrací týždeň uzavrieme dohrávkou tímov, ktoré majú dnes už po jednom odohranom zápase. Uvidíme, čo s tímami urobí únava z prvých zápasov, ako sa popasujú s víťazstvom a ako ich hru ovplyvní výsledok z prvého zápasu. Keďže oba tímy sú si tabuľkovými susedmi, výhry im môžu veľmi pomôcť v boji o play-off.

Priatelia, ostávajú nám posledné tri kolá do konca základnej časti a tak aj dnes vás pozývame prežiť atmosféru našej UFL a povzbudiť svoje tímy, aby zabojovali o miesta v play-off. Tešíme sa na vás! 🙂

Váš Športový tím 🙂

Attachment

Pridať komentár

vyžadované