PREVIEW 15. TÝŽDŇA UFL

A je to tu! Finále základnej časti UFL. Dnes sú na programe zápasy posledného kola, a tak sa dozvieme aj zvyšných postupujúcich do Play-off. Istotu Play-off majú zatiaľ iba prvé štyri tímy. Naopak, vybojovať postup si môže až sedem, nakoľko desiaty a piaty tím tabuľky delia od seba iba tri body. Boje o Play-off budú, teda, ešte veľmi zaujímavé. Viac o tom, aké duely nás dnes čakajú sa dozviete v našom tradičnom Preview.

 

21:25

FAINYZ : Poorať & brániť

V prvom zápase sa proti sebe postavia “Farmári” a “Matfyzáci”. Poorať & brániť si svoju situáciu minulý týždeň výrazne skomplikovali, keď iba remizovali s predposledným tímom tabuľky. Fainyz, ktorý sa postarali o viacero prekvapení tejto sezóny, by určite nechceli, aby im v rukách ostal “Čierny Peter”. Uvidíme teda, kto sa nakoniec pozrie do Play-off.

 

Fúdo : Game

Fúdo aj Game majú na záver náročný program, keďže oba tými odohrajú až po dva zápasy. V ich vzájomnom zápase sú favoriti Fúdo, ale “Mäsiari” už potrápili nejedného favorita. Pretože sami držia teoretickú šancu na postup, stále je o čo hrať.

 

22:00

Hamsters : ANWELL WasaPi

“Škrečkovia“ si svoju prvú sezónu poriadne užili a podľa vlastných slov sa už teraz tešia na tú budúcu. Radi by sa, ale určite, rozlúčili svojim prvým víťazstvom. Tak uvidíme, či v ich prípade bude platiť: To najlepšie nakoniec! 🙂

The Newcomers : FA – Free agents

O postup bojujú ešte aj “Ňjúkameri”, ktorým v ceste stoja FA – Free agents. The Newcomers majú síce najvyššie postavenie z tímov, ktoré bojujú o Play-off, ale vzájomné zápasy najmä proti “Dinosaurom“ a Palm-faces hovoria v ich neprospech.

 

22:35

Game : DIN v3.0

Už tretiu sezónu bojujú “Dinosaury” o Play-off do posledného kola. Predchádzajúce prípady dopadli pre nich neúspešne, a tak by tento krát neradi opäť ostali pred bránami Play-off. Proti ním sa postavia “Galantný mäsiari”, ktorí ale určite nebudú k “Dinosaurom” galantní a nedarujú im postup len tak.

Rytiers : Palm – faces

Do play-off by sa radi pozreli aj ambiciózny Palm-faces, ktorý majú ale spomedzi všetkých kandidátov na postup toho najťažšieho súpera a to “Rytierov”. Za určitých okolností by, ale, mohli postúpiť aj v prípade neúspechu. Palm-faces, ale určite nechajú kalkulácie bokom a o postup do Play-off sa poriadne pobijú.

 

23:10

Betón : Fúdo

“Betonári”, ktorí v minulom kole zaskočili Poorať & brániť sa tentoraz postavia proti vicemajstrom z Fúda. Očakáva sa teda, že to bude pre Fúdo jasná záležitosť. Uvidíme, či sa ale zo strany Betónu nedočkáme podobného prekvapenia ako v minulom týždni.

weKings : Nifflers

Na záver tu máme súboj tímov, ktoré už postupové karty držia v rukách. Budú teda môcť zobrať tento zápas skôr ako takú prípravu pre Play-off. Proti sebe stoja veľmi ofenzívne tímy, ktoré dokopy nastrieľali až 130 gólov. Bude to teda určite parádne ofenzívne divadlo.

 

Priatelia srdečne vás pozývame podporiť svojich obľúbencov v boji o Play-off. Začíname ale už o 21:25! Tešíme sa na vás! 🙂

Váš Športový tím 🙂

Attachment

Pridať komentár

vyžadované