PREVIEW 7. TÝŽDŇA UFL

 

Je tu opäť utorok a s ním aj naša, vaša UFL! Dnes sú na programe zápasy šiesteho kola, a tým sa nám pomaly, ale isto končí prvá polovica sezóny. Začínajú sa teda boje o Play off. V našom tradičnom Preview vám ponúkame prehľad dnešných zápasov a ich krátku analýzu.

21:25

Fainyz : Hamsters – PRELOŽENÉ zo 14.11.2017

V predohrávke šiesteho kola proti sebe nastúpia dvaja nováčikovia UFL Fainyz a Hamsters. “Škrečkovia“, ktorý v minulom kole podľahli v závere dobre rozbehnutého zápasu Betónu, by si už radi pripísali na svoje konto prvú výhru. Proti nim, ale stoja “Matfyzáci”, ktorý naposledy proti GaMe zaznamenali až osem gólov. Pribrzdia nebojácny “Škrečkovia” rozbehnutých Matfyzákov alebo si Fainyz pripíšu na svoje konto ďalšie dôležité body pre postup do Play off?

 

22:00

Betón : Rytiers

V ďalšom dueli šiesteho kola tu máme súboj Dávida s Goliášom alebo ak chcete, Betón versus Rytiers. “Rytieri“ by sa radi opäť vrátili na víťaznú vlnu. “Betonári“, povzbudení víťazstvom proti Hamsters, ale určite nepredajú svoju kožu lacno. Otázkou teda ostáva: Nadviaže Betón na posledný zápas proti “Škrečkom“ alebo si povinné tri body pripíšu “Rytieri“?

weKings : GaMe

V ďalšom zápase tu máme opäť súboj mačky s myšou. weKings a GaMe, ktorí sa nachádzajú v úplne inej situácii, napriek tomu ich delia od seba v tabuľke iba štyri body. Oddýchnutí “Galantní mäsiari”, ale určite nebudú galantní voči svojim dnešným súperom a určite ukážu niečo zo svojho umenia. Favoritom sú weKings, ale UFL aj v tejto sezóne priniesla už niekoľko prekvapení.

22:35

Nifflers : ANWELL WasaPi

WasaPi sa pod novým sponzorom príliš nedarí. Z piatich zápasov vyhrali iba dva. A ani dnes to pre nich určite nebude prechádzka ružovou záhradou, pretože nastúpia proti lídrovi, Nifflers, ktorí majú druhú najlepšiu obranu v lige.  Zastavia “WasaPi“ neporaziteľných “Niflerov“, alebo si “Ňucháči“ pripíšu skalp ďalšieho súpera?

FA- Free agents : DIN v3.0

Dinosaury museli v minulom kole sklopiť chvosty pred umením „Vikingov“. Svoj dobre rozbehnutý zápas nakoniec prehrali aj “Voľní agenti”. DIN v3.0, ale nebudú ľahkým orieškom, pretože majú omnoho viac skúsenosti v UFL. Zaujímavá bude aj konfrontácia bývalých spoluhráčov z Wild Flames, otca Martina a predsezónnej posily “Dinosaurov”, Terezky. Uvidíme, či si FA- Free agents pripíšu prvé body alebo si “Tvory z chladničky” vydupú ďalšie víťazstvo.

23:10

Fúdo : The Newcomers 

Na záver dňa tu máme súboj úradujúceho vicemajstra UFL, a tímu, ktorý obsadil štvrtú priečku v sezóne 2015/2016. Fúdo sa postaví proti The Newcomers. Súperov delí v tabuľke iba jediný bodík, a tak sa môžeme určite tešiť na kvalitný zápas. To, kto si nakoniec pripíše veľmi dôležité body v boji o Play off sa dozvieme už dnes večer.

 

Poorať & brániť : Palm faces

Krátko po jedenástej sa stretnú proti sebe aj “Farmári“ proti Palm-faces. Druhí menovaní sú zatiaľ mimo postupujúcu osmičku. Ciele pred sezónou, ale mali určite vyššie. Dnes to však určite nebudú mať ľahké, pretože proti nim stoja Poorať & brániť, ktorý v poslednom zápase vybojovali cennú remízu proti Fúdu. Uvidíme teda, či sa po dnešnom zápase Palm-faces bodovo dotiahnu na svojho súpera alebo si “Farmári” udržia svoju sériu neporaziteľnosti.

 

 

Priatelia aj dnes vás pozývame. Príďte povzbudiť svoj obľúbený tím a zažiť atmosféru UFL. Dnes ale trošku skôr, už o 21:25 v telocvični na Šturáku. Tešíme sa na vás! 🙂

Váš Športový tím 🙂

Attachment

Pridať komentár

vyžadované