PREVIEW 6. TÝŽDŇA UFL

Je tu opäť utorok a s ním aj naša UFL! Aj dnes nás čakajú veľmi zaujímavé zápasy, aj keď ich bude výnimočne iba päť. Viac už sa dočítate v našom tradičnom Preview.

 

22:00

The Newcomers : Rytiers

Hneď na úvod nás čaká súboj tradičných účastníkov a rivalov z UFL. Keďže v minulej sezóne sa ich vzájomný súboj skončil remízou 4:4, máme sa určite aj dnes na čo tešiť.  Uvidíme teda, či si niekto pre seba ukradne dva bodíky alebo si tímy body podelia.

ANWELL WasaPi : FA- Free agents

WasaPi si svoje postavenie v tabuľke predstavovali určite trochu ináč. Po štyroch odohraných zápasoch im patrí až jedenásta priečka a na svojom konte majú iba dva body. Chuť si môžu napraviť už dnes proti “Voľným agentom”, ktorí sú zatiaľ bez bodu na dne tabuľky. Otázkou teda zostáva, či sa FA- Free agents podarí vybojovať prvé víťazstvo alebo si dôležité body pre postup do Play off uchmatnú ANWELL WasaPi.

 

22:35

DIN v3.0 : weKings

Hoci weKings patrí tretia priečka a DIN v3.0 až šiesta, oba tímy delí v tabuľke iba jediný bodík. Oddýchnuté “Dinosaury“ by určite radi natiahli svoju šnúru víťazstiev. “Vikingovia” však po prehre v prvom kole s Poorať & brániť fungujú už ako dobre namazaný stroj. Kto dnes nakoniec odíde šťastnejší a odpúta sa bodovo od svojho dnešného súpera?

Fúdo : Poorať & brániť

Vicemajster z minulej sezóny si po víťazstvách z prvých dvoch kôl pripísal už dve prehry za sebou. Dnes to ale nebudú mať jednoduché, keďže na ceste za víťazstvom stoja proti “Farmárom”, ktorí predvádzajú od začiatku sezóny veľmi peknú hru. Uvidíme teda, kto dnes nakoniec z tohto súboja odíde ako víťaz.

23:10

Palm-faces : Nifflers 

Na záver hracieho dňa tu máme ostro sledovaný zápas medzi Palm-faces a Nifflers. Vo flashovom rozhovore položil kapitán “Niflerov” svojim dnešným súperom rečnícku otázku, ,,…že, či majú dostatočne veľký autobus na to, aby uniesli to, čo im “Ňucháči” v dnešnom dueli naložia?“ Sme teda zvedaví, či sa slová kapitána Nifflers dnes potvrdia alebo sa bude tešiť družina Palm-faces aj z ich mohutným fanúšikovským táborom, ktorý vytvoril v minulom kole skvelú atmosféru.

Fainyz : Hamsters- PRELOŽENÉ NA 21.11.2017 o 21:30

 

Priatelia, príďte povzbudiť svoj obľúbený tím a zažiť atmosféru UFL. Už dnes o 22:00 v telocvični na Šturáku. Tešíme sa na vás! 🙂

Váš Športový tím 🙂

Attachment

Pridať komentár

vyžadované