PREVIEW ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF UFL

Po tom, čo nám skončila základná časť, ktorú ovládli “Rytieri”, nás čakajú už boje o titul. Aj napriek tomu, že kanadské bodovanie suverénne ovládol Matej Kán z FA- Free agents, jeho tím do Play-off nepostúpil. Naopak, medzi dievčatami bola najlepšia Eliška Eckerová, ktorá bola líderkou svojho tímu a pomohla výrazne Palm-faces k postupu do play-off. Palm-faces   a  aj ostatných aktérov nadstavbovej časti si viac priblížime v našom Preview.

 

1. ŠTVRŤFINÁLE UFL- Rytiers : The Newcomers

Prvé štvrťfinále obstarajú víťazi základnej časti “Rytieri” a tradičný účastník UFL The Newcomers. Rytiers majú v tejto sezóne najlepšiu ofenzívu a zároveň dostali aj najmenší počet gólov. Nastrieľali v základnej časti až neuveriteľných 100 gól, čo predstavuje priemer až takmer osem gólov na zápas, a zároveň ukončili sezónu s impozantným skóre +52.

The Newcomers boli ale jediný tím, ktorý dokázal počas sezóny s “Rytiermi“ remizovať. V tejto sérii bude ale veľa závisieť aj od toho, v akom zložení “Njúkameri” prídu a v akej forme bude ich najproduktívnejší hráč Libor Botka, ktorý v základnej časti zaznamenal až 19 gólov.

1. zápas- 20.3.2018 o 22:00

2. zápas- 27.3.2018 o 22:40

prípadný 3. zápas- 6.4.2018

 

2. ŠTVRŤFINÁLE UFL- Nifflers : DIN v3.0

Ďalšou konfrontáciou bude zvierací súboj medzi “Nifflermi” a “Dinosaurami”. Nifflers ako nováčik skončili iba tri body za “Rytiermi”. “Niflerov” ťahali najmä kapitán Michal Ševčík a Fridrich Egyenes-Porsok, ktorého všetci poznajú ako Friďo. Obaja spolu zaznamenali dovedna až 47 gólov!  Nifflers ale majú veľké problémy na dievčenských postoch, keďže jedno dievča je zranené a ďalšie odišlo do zahraničia. K dispozícii majú momentálne iba jedno dievča. Uvidíme ako sa s týmto hendikepom vyrovnajú.

DIN v3.0 pred sezónou obmenili káder a aj pozmenili názov tímu a zdá sa, že to bol dobrý krok. “Dinosauri”, ktorí hrajú UFL už tretí rok totižto konečne postúpili aj do play-off. V tíme nemajú jasného lídra a spoliehajú sa skôr na zodpovedný tímový výkon. Uvidíme, či v play-off nejakého nájdu alebo sa opäť budú opierať o tímový výkon.

1. zápas- 20.3.2018 o 22:40

2. zápas- 27.3.2018 o 22:00

prípadný 3. zápas- 6.4.2018

 

3. ŠTVRŤFINÁLE UFL- Fúdo : Palm – faces

V ďalšom štvrťfinále sa predstaví úradujúci vicemajster Fúdo a ambiciózny tím bývalých kapitánov, Palm-faces. Fúdo za tretím miesto potiahli najmä kapitán Štefan Ortutay a tiež aj Marek Stachera, ktorí spolu nastrieľali až 45 gólov! Veľkou oporou bola pre tím aj Dominika Garajová, ktorá v kanadskom bodovaní medzi dievčatami obsadila skvelú štvrtú priečku.

Aj napriek tomu, že počas sezóny Fúdo s prehľadom porazilo Palm-faces, nebude, určite, tím okolo kapitána Juraja Nechaja pre nich ľahkým sústom. Palm-faces totižto nakoniec za svojim štvrťfinálovým súperom zaostali iba o tri body. Tím ťahali najmä už spomínaná líderka kanadského bodovania Eliška Eckerová, kapitán Jozef Bachan a Ondrej Pašuth. Uvidíme teda, ako táto zaujímavá konfrontácia napokon dopadne.

 1. zápas- 20.3.2018 o 22:00

2. zápas- 27.3.2018 o 22:40

prípadný 3. zápas- 6.4.2018

 

4. ŠTVRŤFINÁLE UFL- FAINYZ : weKings

No a na záver tu máme určite najvyrovnanejšie štvrťfinále, ktoré obstará súboj medzi FAINYZ a weKings. Miernymi favoritmi tejto série sú FAINYZ, ktorý zvládli lepšie aj vzájomný súboj v základnej časti. “Matfyzákov” potiahli najmä osemnásťgóloví hráči, kapitán Mikuláš Vorobeľ a Zdeno Híveš. FAINYZ zaznamenali ale iba o bod viac ako ich súper.

weKings si aj po roku zahrajú play-off. Tím okolo kapitána Romana Kvočku, ktorý obmenil pred sezónou káder, by sa ale veľmi rád pozrel aj ďalej ako do štvrťfinále. weKings ťahal najmä ako správny kapitán, Roman Kvočka, ale skvelo mu sekundoval aj Viliam Glonek. Obaja spolu zaznamenali úctyhodných 31 gólov. Uvidíme teda, ako táto zaujímavá séria napokon dopadne.

1. zápas- 20.3.2018 o 22:40

2. zápas- 27.3.2018 o 22:00

prípadný 3. zápas- 6.4.2018

 

Priatelia play-off nám začína! Poznáme mená aktérov jednotlivých zápasov a myslím, že sa máme na čo tešiť. Pozývame vás teda podporiť váš obľúbený tím. Začíname tradične o 22:00! Tešíme sa na vás! 🙂

Váš Športový tím 🙂

Attachment

Pridať komentár

vyžadované