UFL 2018/2019 – Nová sezóna

Ahojte priatelia!

Verím, že sa už nemôžete dočkať novej sezóny našej populárnej UFLky, a preto si vás dovoľujeme informovať, že nová sezóna už pomaly prichádza a blíži sa jej začiatok. Okolo novej sezóny viselo množstvo otáznikov, ale verím, že vás táto správa potešila a aj vy sa tešíte na NOVÚ SEZÓNU!

Oprášte svoje florbalové hokejky a loptičky, začnite behať a športovať, ale hlavne sa neprestávajte tešiť, lebo o chvíľu ZAČÍNAME!

INFO K NOVEJ SEZÓNE UFL 2018/2019:

Spustenie registrácie: 29. august 2018

Stretnutie kapitánov + žreb novej sezóny: 24. september 2018

Začiatok novej sezóny 2018/2019: 2. október 2018

Počet tímov:
14
Hracie dni:
 utorok
Začiatky zápasov:
22:00, 22:35, 23:10, 21:25 (mimoriadne)
Dĺžka zápasu:
2 x 12 minút
Štartovné:
7 € študent a 14 € neštudent
Minimálny počet hráčov v tíme:
6
Maximálny počet hráčov v tíme:
12

Hrá sa traja na troch, pričom počas hry musí byť stále jedno dievča na ihrisku.
Pri registrácii musí tím zapísať na súpisku minimálne 6 hráčov. Keďže súpiska tímu je už záväzná, prípadná každá výmena hráča na súpiske po registrácii sa bude počítať ako riadna výmena (každý tím môže počas sezóny vymeniť 2 hráčov: jedného do konca kalendárneho roka a jedného v čase od skončenia základnej časti do začiatku vyraďovacej časti). Pokiaľ nemá tím naplnený maximálny počet hráčov, môže ich po dohode s vedúcim športového tímu pridať na svoju súpisku.
Od novej sezóny upravujeme „neštudentský strop“, čo v praxi znamená, že na každý tím pripadajú maximálne 2 neštudenti*. Do novej sezóny UFL nesmú za žiaden tím nastupovať hráči hrajúci akúkoľvek najvyššiu florbalovú ligu (či už muži/ženy hrajúci na Slovensku/ v Česku/ a v iných krajinách)

* Študentom sa rozumie študent denného štúdia (1., 2., 3. stupeň).

POVINNÉ ÚDAJE O TÍME:

 • Názov tímu
 • Logo tímu s transparentným pozadím (veľkosť 256 x 256)
 • Farba dresov (Na dresoch je povinné, zo zadnej strany dobre čitateľné, číslo hráča, ktoré musí byť zhodné s číslom uvedeným pri registrácii. Každý hráč musí mať svoj vlastný dres. Hráč, ktorý si prinesie namiesto dresu, tričko rovnakej farby, nebude môcť za tím nastúpiť. Každý tím, ktorí nastúpi na zápas v rozdielnych tričkách (teda nebude mať vyrobené dresy), nemôže nastúpiť na zápas a zápas sa v tomto prípade kontumuje v ich neprospech) Každému tímu sa tolerujú iba 2 kontumácie. Po nich je tím automaticky vyradený zo súťaže. Pre výnimky ohľadom dresov viď UFL pravidlá.

POVINNÉ ÚDAJE O HRÁČOCH:

 • Meno hráča
 • Priezvisko hráča (obe s diakritikou)
 • Číslo dresu
 • E-mail na hráča
 • Dátum narodenia
 • Študent / neštudent
 • Telefónne číslo na kapitána

AK TÍM NESPLNÍ AKÚKOĽVEK PODMIENKU PRE REGISTRÁCIU (LOGO, ÚDAJE O HRÁČOCH, NEPRAVDIVÉ INFORMÁCIE O HRÁČOCH) NEBUDE DO NOVEJ SEZÓNY 2018/2019 ZAREGISTROVANÝ A Z PORADOVNÍKA PRIHLÁSENÝCH TÍMOV BUDE VYLÚČENÝ.

O začiatku registrácie a ďalších novinkách budeme informovať. Zatiaľ nezabúdajte pozerať našu stránku, zháňať si hráčov, hovoriť každému, že naša UFL sa blíži a čakať na spustenie registrácie.

AKTUALIZÁCIA 24.8.

Z dôvodu ochrany osobných údajov podľa regulácie EÚ(GDPR), kapitán nebude zadávať osobné údaje členov tímu. To znamená, že sa budú odovzdávať až po zadaní informácií o tíme formou zatiaľ neurčenou. Bližšie informácie budú k dispozícii krátko pred spustením registrácie tímov.

Príjemný zvyšok leta praje,

Športový tím UPeCe.

Attachment

1 Komentár

  • jana

   12. septembra 2018

   ahojte, je ešte mozne prihlasit tim?

   Reply

Pridať komentár

vyžadované