UFL Tipovačka – 14. týždeň

UFL Tipovačka – 14. týždeň

Základná časť sezóny 2015/2016 sa pomaly blíži ku koncu a pred nami je jej predposledné kolo. V tom predchádzajúcom sa podarilo lepšie natipovať výsledky zápasov Matejovi Pitorákovi, ktorému gratulujeme. V nasledujúcom kole je v hre ešte niekoľko bodov a postup má istý len 5 tímov. Ktoré tímy na sebe najviac makajú, aby si zabezpečili čo najlepšiu východiskovú pozíciu pred play-off? Čo-to môžu napovedať aj tipy fanúšikov.

Dvojicu UFL Tipovačky tvorí v 14. kole dievčenské zloženie Magdaléna Dzurňáková a Gabriela Gašparová:

1. Rýchle šípy Wasabi

Magdaléna Dzurňáková: Wasabi určite svojou štipľavou hrou porazia Rýchle šípy, čo nám aj naznačuje tabuľka tímov. Rýchlym šípom prajem, aby si zajtra vzali k útoku aj veľkú obranu. – 2 (2:9)
Gabriela Gašparová: WASABI jednoznačne vyhrajú zápas. Nielenže sú prví v tabuľke ale majú veľmi dobrú techniku hrania, hráči sú zohratí, miestami veľmi profesionálni. Rýchle šípy majú žiaľ na účte veľa prehier, niektorých veľmi tvrdých a škaredých. Preto si myslím, že ani s najlepšími to nebude inak. – 2 (4:9)

2. Šťastné slony Budoi Bulldogs 1785

Magdaléna Dzurňáková: Vyzerá to tak, že tento týždeň nehrajú rovnocenné tímy. Myslím si, že Budoi Bulldogs 1785 určite vyhrá. No možno šťastné slony prekvapia a rozdupú protihráčov. – 2 (3:9)
Gabriela Gašparová: Podľa môjho názoru zápas vyhrá tím Budoi Bulldogs 1785, už len z toho dôvodu, že majú na konte oveľa viac výher ako Šťastné slony, ktorým to v lige ide trošku ťažšie. – 2 (3:8)

3. GMA Bulls – Rysy

Magdaléna Dzurňáková: Pred nami sú posledné zápasy a tak určite, každý tým poriadne zaberie, aby mali čo najlepšie výsledky. GMA Bulls to bude ale asi taký oddychový zápas a Rysy sa budú musieť veľmi nabehať, aby vyhrali. – 1 (6:2)
Gabriela Gašparová: GMA Bulls majú za sebou veľa pekných výhier. V tabuľke sa nachádzajú na 3. mieste, čo svedčí o ich kvalite. Podľa mňa je to ďalší nevyrovnaný zápas, ktorý vyhrajú GMA Bulls. – 1 (6:3)

4. TUČNIAKY Angry birds

Magdaléna Dzurňáková: Vyhrajú tučniaci? Je tu veľká šanca, že to aj vyhrajú. Posledný zápas s The Newcomers sa im skoro vydaril a tak určite naše Angry birds pošlú domov nazlostené. – 1 (4:3)
Gabriela Gašparová: Aj keď sú tučniaky v tabuľke o pár miest nižšie ako Angry birds, posledným zápasom s The Newcomers veľmi prekvapili. Možno naberú nové sily aj v nasledujúcom zápase a prekvapia nás všetkých. – 1 (5:4)

5. Tím hrôzy Dinosaury v chladničke

Magdaléna Dzurňáková: Chladené dinosaury, ktoré vyštartujú na ihrisko rovno z chladničky majú možnosť zajtra prekvapiť všetkých fanúšikov výhrou nad Tímom hrôzy. Podarí sa im to? Podľa mňa nie, pretože Tím hrôzy má mohutných hráčov, ktorí trénujú veľmi často. – 1 (8:1)
Gabriela Gašparová: Aj keď si tím Dinosaury v chladničke nepočínal až tak zle, neviem či budú mať dostatok síl na to, aby porazili tím hrôzy, ktorý má z niektorých zápasov na konte slušné dvojmiestne čísla. – 1 (7:3)

6. RYTIERS ON THE KOŇS Slepačí tím

Magdaléna Dzurňáková: No tento večer proti sebe nehrajú žiadne rovnocenné tímy a preto nemôžem pozitívne tipovať. Prajem však slepačiemu tímu, aby sa priplietol pod nohy koňom, zhodil Rytierov a vyhral. – 1 (6:0)
Gabriela Gašparová: Tento zápas jednoznačne vyhrá tím RYTIERS ON THE KOŇS. Aj napriek tomu, že majú na účte zopár prehier, trénujú často aj vo voľnom čase a hráči sa neustále zlepšujú. Podľa mňa ich veľkou zbraňou sú rýchlosť a presnosť a preto vyhrajú. – 1 (9:2)

Pridať komentár

vyžadované