UFL Tipovačka – 11. týždeň

UFL Tipovačka – 11. týždeň

Víťazom posledného kola UFL Tipovačky sa stal Ondrej Vargovčík. Výsledky zápasov, ktoré sa budú konať tento týždeň tipovali „upecéčkarom“ známe osoby. V ženskom podaní to je Naďa Jacko-Lysáková, ktorá sa vám s tým určite rada pochváli. Za mužské pokolenie tentokrát technický zdatný Ondro Ryška. Sme veľmi zvedaví, ako tento súboj šéfov dopadne.

Dvojicu UFL Tipovačky pre 11. hrací týždeň tvorí Naďa Lysáková (vedúca Chválového tímu) a Ondrej Ryška (vedúci Technického tímu):

Šťastné slony – The Newcomers

Naďa Lysáková: Zápas Slony vs Newcomers neprinesie žiadne prekvapenie. Výhra je istá pre Slonov. Ich taktika je neprekonateľná. – 1 (7:5)
Ondrej Ryška: Sloníky by si mali ísť zistiť informácie o prebiehajúcej zimnej lige v neďalekej ZOO. Proti Newcomersom nemajú šancu a už nikdy nebudú také šťastné ako názov hovorí teraz. Napokon iný tip som ani napísať nemohol, lebo zase by ma Letková naháňala po celom UPeCe s metlou. Alebo na metle? – 2 (2:9)

Rýchle šípy – Angry birds

Naďa Lysáková: V tomto zápase rýchlosť šípov neprevalí ani hnev vtákov, takže výhra je pre mňa istá. Rýchle góly, rýchla hra. – 1 (8:6)
Ondrej Ryška: Rýchle šípy už svoju povestnú rýchlosť nepotrebujú. Ku dnu klesli rýchlejšie ako Titanic. A vtáčiky mám fakt rád: Španielsky vtáčik, moravský vrabec… No kto by si ich neobľúbil? – 2 (1:4)

Budoi Bulldogs 1785 – TUČNIAKY

Naďa Lysáková: „Bodonoš“ to majú vymodlené. Chcú? Nechcú? Samozrejme, že chcú. Výhra je istá. – 1 (9:5)
Ondrej Ryška: V tomto zvieracom zápase sa môže prejaviť problém s hmotnosťou tučniakov. Rasťova svorka je jasný favorit a povestný psí život zostane asi pinguinom. – 1 (4:2)

Rysy – Tím hrôzy

Naďa Lysáková: Tu to bude veľmi tesné. No dramatická hrôza prišla na scénu s hrozným sebavedomím, ktoré valcuje ego všetkých tímov. Bláznivý výsledok neprekvapí. – 2 (2:8)
Ondrej Ryška: Sympatizujem s tímom Rysy na základe miernej podobnosti s mojím menom. Ale keďže som nikdy nič nevyhral, myslím si, že tento zápas vyhrá Tím hrôzy. Jedine žeby nie. – 2 (1:6)

Slepačí tím – WASABI

Naďa Lysáková: Veľkí favoriti nezaváhajú a svojím výkonom vpália nie len jednu loptičku do siete súperov. – 2 (4:8)
Ondrej Ryška: Wasabi. Veď kto iný?! Keby verím sliepkam, tak by ma to asi štípalo ako wasabi – dvakrát. – 2 (0:8)

GMA Bulls – Kladivá

Naďa Lysáková: Kladivá sa síce budú snažiť udrieť klinec po hlavičke, ale trafia sa väčšinou mimo. V zápase budú valcovať prevažne „buláci“. – 1 (5:3)
Ondrej Ryška: Ale veď toto je tiež úplne jasné! Ešte sa mi nestalo, žeby niečo nešlo poraziť kladivom. – 2 (4:5)

Attachment

1 Komentár

  • Theresa

   30. apríla 2017

   That’s cleared my thoughts. Thanks for coignibutnrt.

   Reply

Pridať komentár

vyžadované