UFL Tipovačka – 13. týždeň

Je tu zas nový semester a s ním aj nová UFL Tipovačka. Priznám sa, skoro som na ňu zabudol. Ale vy určite nie a isto ste plní očakávaní, ako to tento krát dopadne. Zápasy v trinástom týždni sú vyrovnané a nadchnú nejedného diváka. Poďme sa pozrieť čo si o tom myslia naši dvaja tipujúci.

Dvojicu UFL Tipovačky pre 13. hrací týždeň tvorí Milotka Uhnáková a Matej Pitorák:

1. RYTIERS ON THE KOŇS – Dinosaury v chladničke

Milota Uhnáková: Dinosaury majú radi výzvy, čo budeme vidieť aj v tomto zápase. Konečne vyjdú z chladničky a namiesto rytierov budú na koni oni, pretože sa neuspokoja len s remízou. – 2 (4:5)
Matej Pitorák: Tento zápas môže vyzerať lepšie pre rytierov, ale dinosaury už prešli podstatnou evolúciou a vykľuli sa z nich veľmi dravé T-Rexy. – X (6:6)

2. Kladivá – Slepačí tím

Milota Uhnáková: Tento zápas prinesie prekvapenie. A prečo? Pre slepačí kvoč! Cieľom tejto spoločenskej hry je zachrániť vajce z rozpálenej panvice a doniesť ho čo najrýchlejšie a v poriadku do kurníka. Slepačí tím si bude brániť svoj kurínec a rovnako bude aj ofenzívny. – 2 (3:4)
Matej Pitorák: V tomto zápase si „kuracie nařezy“ chcú uchmatnúť pár bodov, ale môže slepačia šikovnosť odrovnať tvrdú silu kladív? – 1 (5:4)

3. Angry birds – Tím hrôzy

Milota Uhnáková: Túto sezónu má obávaný tím hrôzy na svojom konte už aj nejaké prehry. Tento zápas by však nemal byť ďalšou z nich. – 2 (5:6)
Matej Pitorák: Toto bude pekná hra, obidva tímy sú vyrovnané. Buď sa zľaknú vtáčiky náletu hrôzy, alebo vyženú hrôzu z ihriska. – 1 (7:5)

4. Budoi Bulldogs 1785 – GMA Bulls

Milota Uhnáková: Oba tímy nešetria gólmi a radi ich vidia v súperovej bránke. Tentokrát však nepôjde tak o skóre, ako o taktiku hry. Bude to veľmi napätý zápas, avšak Bulldogs v ňom ukážu svoje dlhoročné skúsenosti od roku 1785. – 1 (2:1)
Matej Pitorák: Opäť veľmi vyrovnané tímy, ktoré hrajú vynikajúco. Veľký rešpekt majú buldogy, ale býky sú väčšie zvery. – 2 (3:5)

5. The Newcomers – TUČNIAKY

Milota Uhnáková: The Newcomers a Tučniaky bude zápasom, kde sa proti sebe postavia tohtoročná vedúca a minuloročný vedúci športového tímu. Keďže dámy majú prednosť, víťazstvo si odnesie tím The Newcomers. – 1 (6:3)
Matej Pitorák: Zápas Tučniakov a Newcomerov bude napínavý, no výhra je naklonená Newcomerom. Rasťov tím nepodceňujem, ale na zohratých súperov musia byť rýchlejší. – 1 (8:4)

6. Rysy – Šťastné slony

Milota Uhnáková: V tomto zápase sa budú merať zvieracie sily. Podarí sa šťastným slonom udupať tieto mačkovité šelmy? Pre pokoj vo zvieracej ríši sa skončí tento zápas remízou. – X (5:5)
Matej Pitorák: V tomto zápase pôjde o veľa obom tímom, sú si seberovní. Sloníkom sa začalo viac dariť, ale Rysy sa len tak ľahko koristi nevzdajú a Slonom ukážu svoje tesáky. – 1 (5:2)

Attachment

Pridať komentár

vyžadované