UFL Tipovačka

UFL Tipovačka

Minulotýždňová UFL Tipovačka sa niesla v znamení ženského „derby“ v ktorom nakoniec zvíťazila Zuzka Šišmišová. Pre ďalšie kolo sme pre zmenu zas vybrali dvoch chlapcov, ktorí túto úlohu zobrali úplne vážne. Po preštudovaní štatistík natipovali zápasy najlepšie ako mohli a vy si ich vyjadrenia môžete prečítať nižšie. Trafia títo skúsení športoví „štamgasti“ aspoň jeden výsledok?

Dvojicu UFL Tipovačky pre 6. hrací týždeň tvorí Martin Kypus(vľavo – UPeCe Športový tím) a Ján Mišľan(vpravo – UPeCe Misijný tím):

Kladivá – Angry birds

Martin Kypus: Tieto dva tímy majú po 4 odohraných zápasoch zhodný počet bodov, avšak je to spôsobené jednoduchším žrebom pre tím kladivá. Myslím si, že tento zápas sa skončí jasným víťazstvom Angry birds – 2 (2:7).
Ján Mišľan: Aj keď ide o súboj tímov zo stredu tabuľky, neočakávam vyrovnaný zápas, ale víťazstvo v podaní Angry birds, nakoľko sú gólovo omnoho produktívnejší ako Kladiva – 2 (3:6).

Budoi Bulldogs 1785 – Slepačí tím

Martin Kypus: Po 4 zápasoch patrí Slepačiemu tímu zatiaľ posledná priečka v počte strelených gólov (len 7), zatiaľ čo Budoi Bulldogs 1785 je v tejto štatistike na ôsmom mieste (22) a to mali súperov z prvého a druhého miesta tabuľky. Tipujem víťazstvo buldogov – 1  (5:1).
Ján Mišľan: Aj tento zápas bude súbojom tabuľkových súperov, no aj v tomto prípade neočakávam vyrovnaný zápas, ale jasné víťazstvo tímu Budoi Bulldogs 1785, pretože ich gólový priemer na zápas je 5,50 a Slepaci tím má gólový priemer na zápas iba 1,75 – 1 (7:2).

Šťastné slony – Rýchle šípy

Martin Kypus: Ťažký zápas na tipovanie, keďže oba tímy považujem za outsiderov celej ligovej súťaže. Rýchle šípy zatiaľ nezískali ani bod, preto si myslím, že budú hladnejší po víťazstve a po tuhom boji zdolajú svojho súpera – 2 (4:5).
Ján Mišľan:  Práve preto, že Rýchle šípy nemajú ešte ani jeden bod, verím že po tomto zápase si už prvé body pripíšu a že to budú body za výhru, myslím si, že prekvapia a porazia Šťastné slony – 2 (3:4).

GMA Bulls – RYTIERS ON THE KOŇS


Martin Kypus: 
Rytierov považujem za jedného z najväčších favoritov celej súťaže, ktorí zatiaľ nestratili ani bod a verím, že ani po tomto zápase sa v tom nič nezmení. Avšak býky nebudú ľahkým orieškom a zápas bude celkom vyrovnaný – 2 (4:6).
Ján Mišľan: Toto bude zápas vyrovnaných útokov, ale aj obrán a preto podľa mňa tento súboj nebude mať víťaza – X (7:7).

TUČNIAKY – Tím hrôzy

Martin Kypus: V tomto zápase je pre mňa väčším favoritom Tím hrôzy, ktorý prehral zatiaľ len jeden zápas s rytiermi a má impozantné skóre 36 ku 9. Navyše zatiaľ inkasoval najmenej gólov zo všetkých tímov. Výsledok zápasu bude podľa môjho názoru pomerne jednoznačný – 2 (2:6).
Ján Mišľan: V tomto zápase očakávam jasné víťazstvo Tímu hrôzy nakoľko zatiaľ inkasovali najmenej gólov a ich gólový priemer na zápas je 9 gólov – 2 (2:6)

WASABI – The Newcomers

Martin Kypus: Súboj o prvé miesto ligovej tabuľky by mal skončiť víťazstvom tímu WASABI, ktorý zatiaľ nestratil ani bod a má najlepší pomer skóre v celej súťaži. Tím The Newcomers má zatiaľ veľmi dobré výsledky a ašpiruje na popredné miesta v tabuľke, avšak ich súper by mal byť veľkým sústom – 1 (7:5).
Ján Mišľan: Keďže ide o súboj prvých dvoj tímov tabuľky, očakávam veľmi vyrovnaný zápas, no so šťastným koncom pre WASABI, pretože The Newcomers majú slabšiu obranu – 1 (4:2).

Pridať komentár

vyžadované