hornhy wife fucked and sucking black dick.https://tubestack.pro she needs her pipes checked.

UFL Tipovačka – 7. týždeň

UFL Tipovačka – 7. týždeň

V poslednom kole UFL Tipovačky zvíťazil Martin Kypus tesne pred svojím súperom. Na rozdiel od minulých súbojov vám tento krát prinášame súboj oboch pohlaví. Kto z tipujúcich bude mať viac úspechu a ocitne sa v záverečnom žrebovaní medzi úspešnejšími tipujúcimi? Všetko sa dozvieme už v priebehu najbližších dvoch dní!

Dvojica UFL Tipovačky pre 7. týždeň je zložená chlapčensko-dievčenského dua Tomáš Bako a Mária Budzáková:

Dinosaury v chladničke – Angry birds

Mária Budzáková: Keďže som veľkou fanúšičkou Dinosaurov a po minulom zápase mi ukázali ako super vedia hrať tak im verím naďalej!!! V utorok tam som a kričím! – 1 (6:5)
Tomáš Bako: Dinosaury v posledných zápasoch predvádzajú vynikajúci výkon a v tomto zápase tomu nebude inak, ale napriek tomu očakávam víťazstvo Angry Birds o jeden jediný gólik. – 2 (5:6)

Rýchle šípy – GMA Bulls

Mária Budzáková: Tieto tímy až tak nepoznám, síce určite som bola na ich zápasoch ale určite som im nefandila, ale na tento zápas sa rada pozriem. – 2 (4:10)
Tomáš Bako: Tím Bulls hrá konštantne skvelé zápasy, v ktorých súperov nešetrí, navyše (podľa mňa) ašpirujú na postup do bojov o medaile. Rýchle šípy v posledných zápasoch predvádzajú lepšie a lepšie výkony, napriek tomu ale očakávam hladké víťazstvo Bulls. – 2 (3:9)

TUČNIAKY – Kladivá

Mária Budzáková: Tučniaky majú viac sympatický názov, tak si myslím že vyhrajú. – 1 (9:7)
Tomáš Bako: Očakávam vyrovnaný zápas, avšak Tučniaky to po 2 góloch rozbehnú a napokon zvíťazia. – 1 (5:2)

Slepačí tím – Rysy

Mária Budzáková: RYSY určite tentokrát vyhrajú a budem pri tom ako pri ich každom zápase! Mám celkom rada aj tím Slepačí prd ale Rysy sú Rysy! NEPUŠČI!! – 2 (5:7)
Tomáš Bako: Po dvoch prehrách a týždňovej prestávke očakávam veľku túžbu po víťazstve, ktorá napokon bude korunovaná (relatívne) hladkým víťazstvom. – 2 (3:7)

RYTIERS ON THE KOŇS – Budoi Bulldogs 1785

Mária Budzáková: Budze to tesná remíza, že jeden tím dá v posledných minútach gól. Môj typ. – X (5:5)
Tomáš Bako: Očakávam vyrovnaný zápas, v ktorom sa ale preukáže vyrovnanosť tímu ako celku; v tomto ukazovateli sú (zatiaľ) Rytieri lepší. – 1 (8:5)

Tím hrôzy – Šťastné slony

Mária Budzáková: Na rozdiel od súperov, tím hrôzy ma hrozný názov, ktorého sa bojím tak radšej tipujem ich výhru. – 1 (8:4)
Tomáš Bako: Myslím si, že nebude o čom. Tím hrôzy má tento rok opäť velice dobre rozbehnutý, očakávam dvojnásobné prestrielanie súpera a výhru Tímu hrôzy. – 1 (10:3)

Pridať komentár

vyžadované