UFL Tipovačka – 8. týždeň

Neúnavná fanúšička Mária Budzáková nakoniec nezvíťazila v minulotýždňovom súboji UFL Tipovačky, ktorú vyhral Tomáš Bako.  Viete aká dvojica natipovala zápasy pre ôsmy hrací týždeň UPeCe florbalovej ligy? Áno, sú to naši dvaja nehrajúci „kooši“.

Dvojicu UFL Tipovačky pre 8. hrací týždeň tvorí pán PovoľTrošku (Martin Jurčo-vľavo) a pán PokosTrošku (Michal Kostroš-vpravo):

The Newcomers – Slepačí tím

Martin Jurčo: Slepačí tím reprezentuje môj dobrý kamarát a kolega, ale tu nejde o osobné sympatie. Darmo kurz na The Newcomers je priaznivejší ako na Slepačí prd. – 1 (7:3)
Michal Kostroš: The Newcomers a Slepačí tím bude zaujímavým zápasom. Newcomers sú síce o 9 miest vyššie v tabuľke, ale slepačí tím už takto raz zaskočil tabuľkovo vyššieho súpera ( Šťastné slony boli vtedy smutné) . Napriek tomu si však myslím, že výsledok bude tesne v prospech The Newcomers. – 1 (8:6)

Rysy – RYTIERS ON THE KOŇS

Martin Jurčo: Rysa som nikdy nevidel, rytiera už áno, takže verím skôr asi rytierom. – (9:13)
Michal Kostroš: Rytiers on the koňs VS Rysy bude hrou nervov. V neprospech rytierov môžu zavážiť ich posledné dve prehry, ktoré sa určite musia odraziť na ich hernom sebavedomí. Naproti tomu Rysy s minulým víťazstvom idú do hry povzbudení a isto sa nenechajú zlomiť len tak ľahko. Napriek skutočnostiam, stavím na víťazstvo ROK. – 2 (3:5)

Angry birds – WASABI

Martin Jurčo: WASABI jednoznačne vedú v tabuľke, to sa nedá spochybniť. – 2 (5:8)
Michal Kostroš: Angry birds nastupujú proti titanom UFL. Otázkou ostáva či doteraz bezchybná reťaz víťazstiev Wasabi nenarazí na slabšie ohnivko, a či nebudú títo konečne pokorení tabuľkovo slabším súperom. Môj predpoklad ale je, že Wasabi ostanú nepokorení. – 2 (4:6)

 Šťastné slony – TUČNIAKY

Martin Jurčo: Je to derby dvoch koordinátorov, tučniakom však verím viac. – 2 (8:12)
Michal Kostroš: Šťastné slony VS Tučniaky bude zaujímavým zápasom medzi tímami dvoch koordinátorov, z ktorých jeden pomáhal budovať UFL, zatiaľ čo druhý medzitým budoval svoju fyzickú kondíciu. Prikláňam sa ale k názoru, že skúsenosti a znalosti herného systému môžu byť viac ako kondícia. Preto víťazmi budú Tučniaky. – 2 (4:5)

 Budoi Bulldogs 1785 – Rýchle šípy

Martin Jurčo: Sila je lepšia ako rýchlosť preto tipujem že, rýchle šípi nebudú dostatočne rýchle. – (12:5)
Michal Kostroš: Rýchle šípy sa zdanlivo vyberajú najrýchlejšou cestou ku dnu tabuľky, ale od dna sa dá ľahko odraziť. Budem veriť, že pozbierajú sily a pokúsia sa o to. Avšak dnešný víťazom budú BBD. – 1 (9:5)

Kladivá – Dinosaury v chladničke

Martin Jurčo: Jednoducho mám rád dinosaury………v chladničke. – 2 (8:9)
Michal Kostroš: Dinosaury v chladničke sú len o jediný bod vyššie od svojich dnešných súperov. Ale nemyslím, že by sa Kladivám podarilo nadobro spečatiť osud týchto prehistorických chladených vykopávok (smile) Myslím, že počas dnešného večera sa ešte dinosaury udržia nad Kladivami. – (2:4)

Attachment

Pridať komentár

vyžadované