UFL Tipovačka s Paťom a Maťom

UFL Tipovačka s Paťom a Maťom

Aj pred tohtotýždňovým ligovým dvojkolom prinášame UFL Tipovačku. Tipovacia súťaž fanúšikov FB fanpage UFL, kde vyhrá ten, kto uhádne viac zápasov. Minulý týždeň uhádol Ondrej Pašuth “len” 4 zápasy. Víťaz bude ohodnotený cenou, a ten, ktorý uhádne všetkých 6 zápasov hracieho týždňa bude zapojený do záverečného žrebovania o hlavnú cenu.

Dnes proti sebe dvojica minuloročných hráčov – Patrik Kandráč (Kokosáci – vľavo) a Martin Michálik (Kozí vrch – vpravo):

 

Dinosaury v chladničke – Rysy

Patrik Kandráč: V tomto otváracom stretnutí kola očakávam vyrovnaný zápas plný nasadenia oboch tímov, ktoré v minulom kole opäť okúsili trpkosť prehry. Isto tu uvidíme obrovskú chuť zaznamenať prvé víťazstvo v sezóne a buď preskočiť alebo odskočiť svojmu súperovi v tabuľke. Napriek všetkým okolnostiam to pre tieto tímy skončí nerozhodne – (4:4)
Martin Michálik: Rysy si síce brúsia zuby na “mrazené dinosaury”, no chladnička bude pevne zatvorená – (5:5)

TUČNIAKY – RYTIERS ON THE KOŇS

Patrik Kandráč: Tučniaky budú chcieť nadviazať na svoju výhru z predchádzajúceho kola, no v ceste im stojí dobre rozbehnutý tím Rytierov, ktorý bude chcieť zaknihovať ďalšie víťazstvo v sezóne a upevniť si svoju pozíciu. Tiež sa isto budú chcieť odpútať od svojich prenasledovateľov, preto favorizujem v tomto zápase práve ich – (5:8)
Martin Michálik: Tučniaky sa budú držať rytierov, no po ich masívnom útoku podľahnú o gól – 2 (7:8)

WASABI – Budoi Bulldogs 1785

Patrik Kandráč: WASABI, minuloročný vicemajster, bude chcieť uspieť i v ďalšom stretnutí s nováčikom Budoi Bulldogs 1785, ktorého za prvým víťazstvom sezóny v minulom kole, dotiahol doteraz jeho najväčší dráč Rastislav Bencel, ktorému značnou mierou pomohla i posila Jaroslav Gunár. Ak sa títo dvaja zídu opäť, tak i dobre rozbehnutý tím WASABI s nimi môže mať problém. No napriek tomu všetkému mierne favorizujem bratislavský tím – (6:4)
Martin Michalík: Štiplavé Wasabi zmorí aj dobre stavané buldogy rozdielom dvoch tried – 1 (9:3)

Angry Birds – THE NEWCOMERS

Patrik Kandráč: V súboji dvoch nováčikov sezóny bude chcieť na svoje víťazné ťaženie nadviazať The Newcomers, ktorým sa ich víťaznú šnúru pokúsia prekaziť Angry birds, nabudení víťazstvom z predošlého kola. Uvidíme, či sa im podarí zastaviť dobre rozbehnutý stroj s troma výhrami z troch zápasov. Z toho všetkého pre mňa vyplýva, že to bude veľmi zaujímavý zápas plný šancí na oboch stranách ihriska. Skrz to všetko mierne favorizujem lídra tabuľky – 2 (7:10)
Martin Michálik: Hoci hnevlivé vtáky použijú všetky zbrane, na newcomerov budú prikrátki – 2 (5:7)

Šťastné slony – Slepačí tím

Patrik Kandráč: Šťastné slony po vysokej prehre z predchádzajúceho zápasu si budú chcieť spraviť chuť na nováčikovi sezóny, ktorý zatiaľ zbiera iba prehry a nestrelil ako jediný v lige ešte ani gól, čo isto budú chcieť zmeniť v tomto stretnutí. Pre Slony by mohol byť tento zápas dobrým odrazovým mostíkom do ďalších stretnutí sezóny – (6:2)
Martin Michálik: Zápas, ktorý obsadením bude pripomínať skôr ZOO ako ihrisko, spraví Slony naozaj šťastnými – 1 (7:2)

Tím hrôzy – Rýchle šípy

Patrik Kandráč: Obe tímy isto budú chcieť odčiniť prehry z minulých zápasov, preto čakám zaujimavý zápas. No myslím si, že Tím hrôzy, hoc mierne obmenený, z neho bude mať viac a nakoniec v ňom i uspeje a odrazí sa do ďalších víťazstiev … Pre posledný zápas hracieho kola to je podľa mňa jednoznačné víťazstvo – (8:3)
Martin Michálik: Rýchle šípy potiahnu svoju 3-gólovú šnúru na 3 zápasy. No Tím hrôzy ich dokonale vystraší – 1 (8:3)

Pridať komentár

vyžadované