UFL Tipovačka, ženské duo

UFL Tipovačka, ženské duo

Po vyrovnávajúcom prvom kole UFL Tipovačky medzi Patrikom Kandráčom a Martinom Michálikom dávame priestor aj našej nežnejšej polovičke. Prvé kolo dopadlo tesným víťazstvom Patrika. Keďže obaja tipovali rovnako, ako rozhodujúci faktor sme zvolili skóre, ktoré prinieslo LEN polbodový rozdiel medzi súťažiacimi (bližšie informácie už čoskoro). Ako sa dnes s touto úlohou popasujú ženy? Ktorá z nich uhádne viac zápasov a ktorá z nich sa dostane ako prvá do záverečného žrebovania?

Dnešnú dvojicu tipujúcich tvoria Terézia Ligačová, reprezentujúca UPeCe tím Granko (Grantový tím) a Zuzana Šišmišová, minuloročná hráčka tímu XV. GENERATION+ :

Tím hrôzy : Kladivá

Terezka Ligačová: Tím hrôzy budí pre viaceré tímy hrôzu a nebude to inak ani pri tomto stretnutí  – 1 (10:4)
Zuzka Šišmišová: Tím hrôzy ako obhájca titulu nezakopne pri nováčikoch z Kladív a bezpečne si zachovajú náskok v tabuľke – (6:4)

Rysy : WASABI

Terezka Ligačová: Rysy majú za sebou viaceré prehry, z ktorých sa asi ťažko zotavujú a WASABI to majú riadne našliapnuté – 2  (3:11)
Zuzka Šišmišová: Skúsene Wasabi si vychutná Rysy, ktorí budú musieť zniesť štipľavý náklad – 2 (3:10)

RYTIERS ON THE KOŇS : Šťastné slony

Terezka Ligačová: Rytieri sú v útoku ako doma a ťažkopádnosť slonom neumožní ubrániť sa – 1
Zuzka Šišmišová: Rytieri majú túto sezónu najlepšiu obranu UFL, preto budú Slony tentoraz ťahať za kratší koniec – 1 (7:5)

Rýchle šípy : TUČNIAKY

Terezka Ligačová: Rýchle šípy so svojimi doterajšími 3 gólmi počas každého duelu zaznamenajú zvrat a s TUČNIAKMI si zahrajú vyrovnaný zápas – X (5:5)
Zuzka Šišmišová: Hoci sa Rýchle šípy túto sezónu trápia na chvoste tabuľky, myslím, že rozhodne potrápia Tučniakov, ktorí taktiež nemajú ešte PLAY OFF v kapse – 2 (5:6)

The Newcomers : Dinosaury v chladničke

Terezka Ligačová: Napriek tomu, že sú nováčikovia, ich hra je veľmi profesionálna a Dinosaury na nich jednoducho nebudú stačiť – 1 (12:4)
Zuzka Šišmišová: Newcomers, s najlepšim útokom UFL, určite nenechajú Dinosaurov vyjsť z chladničky a našúpu im tam peknú hŕstku gólikov – 1 (8:6)

Slepačí tím : GMA Bulls

Terezka Ligačová: Slepačí tím bude chcieť zopakovať minulotýždňovú výhru, avšak GMA Bulls nebude na to ten pravý spoluhráč – 2 (5:11)
Zuzka Šišmišová: Hoci GMA prešlo nejakými personálnymi zmenami, určite si kvalitu z minulých sezón zachovalo a preto nedovolia Slepačiemu tímu, aby im vzal potrebné body – 2 (3:7)

Pridať komentár

vyžadované