VÝSLEDKY 11. TÝŽDŇA UFL + HVIEZDY TÝŽDŇA

Po zimnej prestávke sa k nám vrátila naša obľúbená UFL a s ňou aj ďalšie, už v poradí 10. kolo, v ktorom sa odohrajú zápasy našich a vašich obľúbencov. Na čele tabuľky sú stále „Rytieri“, ktorý ešte neprehrali. Spodok tabuľky  okupujú tímy ako  Betón, Hamsters a FA Free-agents.  Na postupové priečky sa, avšak, môže dostať ešte hocikto a tak, je všetko stále otvorené.. Sme teda zvedaví, ktoré tímy sa dostanú do play off.

Tento týždeň vám predstavujeme tieto hviezdy:

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

3. hviezda týždňa- Mária Zacharová (Rytiers)

Nakoľko Mária odohrala celý zápas sama na ihrisku, aj napriek tomu dokázala streliť jeden gól a na jeden prihrať. Avšak, gól, ktorý strelila bol vyrovnávajúci, čo jej tím nakoplo k dokonalému obratu, a tak Rytieri porazili Nifflerov o vlások – o jeden gól. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Ivana Kasalová (Poorať & brániť)

Druhou hviezdou týždňa sa stáva naša Ivka, ktorá trikrát presne našla hokejku svojho spoluhráča Samuela a tak pomohla svojmu tímu tromi asistenciami k hladkej výhre nad tímom GaMe. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Kristína Konkoľová (FAINYZ)

Prvou hviezdou týždňa sa stáva debutantka v tíme Fainyz, Kristína, ktorá zažila excelentnú premiéru. Svoj štart v UFL ozdobila dvoma presnými zásahmi. Veľkou mierou sa teda podieľala na víťazstve svojho tímu, ktorý sa vďaka nej vyšvihol už na druhé miesto tabuľky UFL. GRATULUJEME!

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

3. hviezda týždňa- Michal Ševčík (Nifflers)

Vo veľmi vyrovnanom zápase, kde sa stretli prvý s druhým všetci očakávali jasné víťazstvo tímu Rytiers. Lenže kapitán Nifflerov Michal to nenechal len tak a nastrieľal Rytierom tri góly a na jeden prihral. Avšak, aj napriek tomuto jeho výkonu, Nifflers podľahli v samom závere tímu Rytiers o jeden gól. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Samuel Horváth (Poorať & brániť)

V zápase, kde si nikto nevedel tipnúť, ako zápas skončí, si po prvých desiatich minútach už diváci boli úplne jasní. Samuel totižto za 10 min nasúkal protihráčom štyri góly, a tak veľmi pomohol svojmu tímu, k vzácnym dvom bodom. Celkovo strelil šesť gólov, a preto sa stáva našou druhou hviezdou týždňa. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa – Libor Botka (The Newcomers)

Veľkou oporou pre „ ňjúkamerov“ je určite Libor, ktorý svojimi gólmi úplne rozprášil súpera a v podstate mu nedovolil vyrovnať, ani sa dostať do väčšej šance. Sedem gólov a dve asistencie robia Libora právom prvou hviezdou zápasu. GRATULUJEME!

 

VÝSLEDKY 11. TÝŽDŇA UFL:

Palm-faces : Hamsters – odložené

GaMe 3:8 Poorať & brániť

Nifflers 6:7 Rytiers

weKings 4:6 FAINYZ

DIN v3.0 3:5 Fúdo

ANWELL WasaPi 7:12 The Newcomers

 

TABUĽKA UFL PO 11. HRACOM TÝŽDNI:

 

KANADSKÉ BODOVANIE PO 11. HRACOM TÝŽDNI:

muži:

ženy:

Attachment

Pridať komentár

vyžadované