VÝSLEDKY 12. TÝŽDŇA UFL + HVIEZDY TÝŽDŇA

Tímy UFL už majú odohraných v tejto sezóne deväť, niektorí aj viac zápasov. Základná časť UFL sa nám teda pomaly, ale isto chýli ku koncu a tímy sa snažia vybojovať si čo najvýhodnejšiu pozíciu. Tabuľke aj naďalej neohrozene kraľujú “Rytieri”, ktorý vo svojich desiatich zápasoch neokúsili horkosť prehry. Pred druhým tímom tabuľky, Nifflers, majú trojbodový  náskok a k dobru dokonca aj jeden zápas. Stred tabuľky je mimoriadne nabitý, pretože medzi piatym a desiatym tímom tabuľky je rozdiel iba štyroch bodov, a tak koniec základnej časti bude ešte veľmi zaujímavý.

V tomto týždni padlo aj niekoľko rekordov, o ktorých sa dozviete aj prostredníctvom nižšie uvedených hviezd týždňa:

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

3. hviezda týždňa- Vanda Hudáková (Fúdo)

Zápas medzi ANWELL WasaPi a Fúdo bol jedným z ozdôb tohto kola. Po prestrelke sa nakoniec tímy rozišli spravodlivou remízou 3:3. O jeden z gólov Fúda sa postarala aj Vanda, ktorá svojim tretím gólom v sezóne odštartovala aj súboj dvoch sestier. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Linda Hudáková (ANWELL WasaPi)

Na svoju sestru nadviazala v úvode druhého polčasu Linda, ktorá vyrovnala priebežný stav na 2:2 . Okrem toho si Linda v zápase pripísala aj jednu asistenciu, keď poslala presnú prihrávku svojmu kapitánovi Benediktovi. Linda mala teda veľký podiel na cennej remíze proti favoritovi. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Eliška Eckerová (Palm-faces)

Najväčšou hviezdou tohto týždňa je krídelníčka Palm-faces, Eliška, ktorá si pripísala na svoje konto prvý hetrik v kariére. Aj vďaka nej Palm-faces vyhralo dôležitý zápas proti Hamsters a odpútalo sa v tabuľke od svojich súperov, a pripísalo si dôležité dva body pre postup do Play-off.  GRATULUJEME!

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

3. hviezda týždňa- Jozef Gasper (Poorať & brániť)

Treťou hviezdou je kapitán Poorať & brániť, Jozef, ktorý v dueli proti “Dinosaurom” zaznamenal hetrik. Zároveň si pripísal aj víťazný gól zápasu a pomohol svojmu tímu k dôležitému víťazstvu. Poorať & brániť sa svojmu súperovi DIN v3.0 v tabuľke vzdialilo už na tri body. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Libor Botka (The Newcomers)

Prestrelku medzi FAINYZ a “Njúkamermi” režíroval ostrostrelec The Newcomers, Libor, ktorý na svoj minulotýždňový výkon nadviazal až piatimi presnými zásahmi. Libor strelil na konci dvadsiatej  minúty zároveň aj víťazný gól zápasu, na ktorý už FAINYZ nedokázali zareagovať. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa – Michal Mravík (Rytiers)

Hviezdny výkon hodný kapitána úradujúceho majstra UFL podal kapitán Rytierov Michal, ktorý režíroval víťazstvo svojho tímu 16:6 proti FA – Free agents. Michal vylepšil rekord UFL, keď si na svoje konto pripísal neuveriteľných deväť gólov, ku ktorým pridal štyri asistencie a s celkovými trinástimi bodmi vytvoril aj bodový rekord, ktorý si hráč pripísal v jednom zápase. GRATULUJEME!

PREKVAPENIE TÝŽDŇA: Michal Ševčík (Nifflers) a Mikuláš Vorobeľ (FAINYZ)

Aj napriek šiestim streleným gólom “Nifflerov” a FAINYZ si ich kapitáni a najlepší strelci, Michal Ševčík a Mikuláš Vorobeľ, nepripísali na svoje konto žiadny gól. Tento týždeň budú mať čas dobiť baterky, keďže ich tímy majú pauzu.

VÝSLEDKY 12. TÝŽDŇA UFL:

Palm-faces 7:3 Hamsters

Poorať & brániť 7:4 DIN v3.0

The Newcomers 7:6 FAINYZ

Fúdo 3:3 ANWELL WasaPi

Betón 1:2 weKings

Hamsters 3:6 Nifflers

Rytiers 16:6 FA – Free agents

TABUĽKA UFL PO 12. HRACOM TÝŽDNI:

KANADSKÉ BODOVANIE PO 12. HRACOM TÝŽDNI:

muži:

ženy: