VÝSLEDKY 14. TÝŽDŇA UFL + HVIEZDY TÝŽDŇA

Naša UFL sa blíži ku koncu základnej časti a stále nie je rozhodnuté, ktoré tímy sa prebojujú do play-off. Rytieri stále obliehajú prvú priečku v tabuľke a sú jediným tímom, ktorý nemá na svojom konte prehru. Môžeme povedať, že spolu s tímom Nifflers, ktorý sú hneď za nimi na druhom mieste, by týmto tímom nemal ujsť postup do play-off. Avšak siedme a ôsme miesto sú najhorúcejšie miesta v tabuľke, o ktoré sa uchádza nejeden tím. Tabuľka a postup do play-off je, teda, stále veľkou neznámou pre viacero tímov a je to vidieť na každom jednom týždni, kedy naše hviezdy žiaria a snažia sa čo najviac pomôcť tímom. Prinášame vám prehľad hviezd tohto týždňa a s nimi aj výsledky našej UFL:

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

3. hviezda týždňa- Iveta Lisková (GaMe)

V zápase ANWELL WasaPi a GaMe sa hráčka tímu GaMe Iveta presadila za svoj tím ako prvá a to naštartovalo jej tím k otočeniu zápasu. Iveta si okrem gólu pripísala aj jednu asistenciu, kedy nahrala na posledný gól svojho tímu, čím prispela k remíze 5:5. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Zuzana Velická (GaMe)

Zuzka sa taktiež nenechala zastrašiť tímom ANWELL WasaPi a ako najproduktívnejšia hráčka svojho tímu bodovala aj tento krát a to dvoma presnými zásahmi. Nadviazala tak na svoju spoluhráčku Ivetu a spolu nastrieľali viac ako polovicu gólov svojho tímu. GRATULUJEME!

1.hviezda týždňa- Linda Hudáková (ANWELL WasaPi)

Prvou hviezdou týždňa sa stala zaslúžene Linda, ktorá najprv strelila prvý gól v zápase. Keď jej tím prehrával o dva góly, strelila kontaktný gól a o remízu sa postarala presnou nahrávkou na jej spoluhráča, čím si pripísala aj jednu asistenciu, a to veľmi dôležitú. GRATULUJEME!

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

3. hviezda týždňa- Mikuláš Vorobeľ (FAINYZ)

Treťou hviezdou týždňa je Mikuláš, ktorý mal prsty v štyroch z piatich gólov svojho tímu. Aj napriek jeho dvom gólom a dvom asistenciám, ktorými si vylepšil svoje osobné štatistiky a stále je najproduktívnejším hráčom svojho tímu, nedokázal jeho tím poraziť veľmi dobre hrajúcich Nifflerov. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Matej Kán (FA Free-Agents)

A máme tu najproduktívnejšieho hráča celej UFL, ktorý tentoraz zápas začal gólom už po šiestich sekundách hry a gólom zápas aj ukončil. Bohužiaľ aj napriek veľkej prestrelke a piatim presným zásahom Mateja nedokázal tím ,,Voľných agentov“ vyhrať. Aj napriek tomu sa stáva našou druhou hviezdou týždňa. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Roman Kvočka (weKings)

Šesť presných zásahov spravilo z Romana prvú hviezdu týždňa a to po už spomínanej prestrelke s hráčom FA – Matejom. Títo dvaja hráči si na ihrisku nič nedarovali a svoje tímy posúvali vpred svojimi presnými zásahmi. Avšak Romanovi sa podaril o zásah viac a preto jeho tím vyhral. GRATULUJEME!

PREKVAPENIE TÝŽDŇA:

Prvým prekvapením týždňa je hráčka tímu Palm-faces, Eliška Eckerová, ktorá sa vyšvihla na prvé miesto kanadského bodovania žien a predbehla tak produktívne hráčky ako Zuzanu Velickú a Michaelu Lukášovú.

Druhým prekvapením týždňa je hráč tímu Nifflers, Alexander Šedivý, ktorý si na svoje konto pripísal ďalší bod. Nebodoval totižto od novembra minulého roka.

VÝSLEDKY 14. TÝŽDŇA UFL:

Nifflers 8:5 FAINYZ

Fúdo 2:4 Rytiers

Palm-faces 3:4 DIN v3. 0

Poorať & brániť 2:2 Betón

ANWELL WasaPi 5:5 GaMe

FA Free-Agents 6:8 weKings

TABUĽKA UFL PO 14. HRACOM TÝŽDNI:

KANADSKÉ BODOVANIE PO 14. HRACOM TÝŽDNI:

muži:

ženy:

2 komentáre

• Ján

10. marca 2018

Existuje niekde štatistika všetkých hráčov zo sezóny UFL 2017/2018 ,hoci aj stará neaktualizovaná?

• Michal

13. marca 2018

Bohužiaľ, štatistiky na internete nie sú dostupné zo sezóny UFL 2017/2018. Ospravedlňujeme sa za to. Jediné možné štatistiky sú tie, ktoré sa pridávajú na internet v podobe výsledkov a kanadského bodovania.