VÝSLEDKY 6. TÝŽDŇA+ HVIEZDY TÝŽDŇA

Po utorku má UFL za sebou kompletné piate kolo. Nifflers neprehrali ani svoj piaty zápas a vyšplhali sa už na prvú priečku tabuľky UFL. Prvé body v sezóne stratili doteraz suverénny “Rytieri”, ktorí v závere zápasu prišli o víťazstvo proti The Newcomers. Na chvoste tabuľky naďalej bez bodu ostávajú FA- Free agents. Toto kolo prinieslo zo sebou viacero zaujímavých a vyrovnaných zápasov, z ktorých vzišli napokon aj dve remízy.

Aj tento týždeň sme vybrali hviezdy týždňa a pokračujeme aj v rubrike Prekvapenie týždňa.

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

3. hviezda týždňa- Dominika Garajová (Fúdo)

Fúdo siahalo v súboji proti Poorať & brániť na dva body. Nakoniec ale vybojovalo aspoň cennú remízu, o ktorú sa jedným presným zásahom pričinila aj tretia hviezda týždňa, Dominika. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Linda Hudáková (ANWELL WasaPi)

Po prvom polčase stretnutia medzi ANWELL WasaPi a FA- Free agents svietil na ukazovateľovi skóre stav 3:4, z pohľadu “Pálivých horčíc”. Po prestávke, sa ale k slovu prihlásila Linda, ktorá dvoma asistenciami prispela k otočeniu skóre v prospech WasaPi. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Michaela Lukášová (Poorať & brániť)

Prvú priečku obhájila hráčka “Farmárov” Michaela, strelkyňa gólu, ktorý znamenal  konečnú deľbu bodov v zápase proti Fúdu. Miška pridala ešte aj asistenciu, a svojím výkonom veľkou mierou pomohla k dôležitému bodu pre Poorať & brániť. GRATULUJEME!

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

3. hviezda týždňa- Marek Stachera (Fúdo)

Hlavnou postavou duelu medzi “Farmármi“ a Fúdom bol Marek, ktorý sa podieľal na všetkých góloch  svojho tímu. K svojim dvom asistenciám v prvom polčase, pridal v druhom dva presné zásahy. Pre Fúdo, to znamenalo cennú remízu proti kvalitnému súperovi. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Benedikt Höger (ANWELL WasaPi)

Víťazný gól ANWELL WasaPi v súboji proti “Voľným agentom” strelil ich kapitán Benedikt. V zápase pridal ešte ďalšie tri góly a bol teda hlavným strojcom víťazstva, ktoré sa ale rodilo ťažko. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Stanislav Červenka (Nifflers)

Nifflers sú po tomto týždni novým lídrom UFL.  Ich najskúsenejší hráč Stanislav sa pri víťazstve 7:3 proti Palm-faces podieľal až na piatich góloch svojho tímu, keď strelil hetrik a pridal aj dve asistencie. Stano si dal zároveň aj krásny darček k svojim pondelňajším meninám. GRATULUJEME!

PREKVAPENIE TÝŽDŇA:

Neverili sme vlastným očiam: Kanonierov Nifflers Michala Ševčíka a Fridricha Egyenes-Porsoka už nebavilo iba strieľať góly a tak konečne svojim spoluhráčom prihrali! Aj vďaka ich veľkorysosti a tímovej hre, Nifflers vyhrali dôležitý zápas proti Palm-faces a vyšvihli sa na čelo tabuľky UFL.