VÝSLEDKY 7. TÝŽDŇA UFL+ HVIEZDY TÝŽDŇA

Máme za sebou pol tucet odohraných kôl v UFL. Aj tento týždeň sa zmenil líder tabuľky. V zápase, v ktorom to vyzeralo ako na hojdačke, zastavili neporaziteľných “Nifflerov” a ukradli im prvé body v sezóne ANWELL WasaPi. Na prvú priečku sa teda vrátili úradujúci majstri “Rytieri”, ktorí udupali Betón 7:1. Prvé body si vybojovali v zápase s “Dinosaurami” FA- Free agents. “Voľný agenti siahali dokonca aj na plný bodový zisk, ale strelec DIN v3.0, Miloš Pallo strelil dve a pol minúty dokonca vyrovnávajúci gól a odvrátil svojmu tímu ďalšiu prehru. Okrem už spomínaných tímov si plný bodový zisk pripísali Fúdo, Fainyz a Palm faces.

Najväčšie prekvapenie sa ale zrodilo v zápase medzi GaMe a weKings. Viac sa už dozviete

v našej rubrike Hviezda týždňa.

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

1. hviezda týždňa- Agáta Masná (Palm faces)

Do prvej osmičky sa po šiestom kole vracajú Palm faces. Na víťazstve 6:4 proti “Farmárom” sa podieľala aj Agáta, ktorá asistovala pri víťaznom góle Juraja Nechaja . Agáta si v prvom polčase pripísala aj gól a právom si tak vyslúžila honor tretej hviezdy týždňa. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Alžbeta Špitová (ANWELL WasaPi)

Tradičnou streleckou oporou svojho tímu v každom zápase je Alžbeta. Druhá hviezda týždňa si svoje bodové konto zveľadila až o dva presné zásahy a pomohla svojmu tímu vybojovať v napínavom a dôležitom zápase dva body. V tabuľke produktivity sa po svojom dnešnom výkone vyšvihla už na tretiu priečku. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Zuzana Velická (GaMe)

Už tretíkrát v sezóne si najvyššiu priečku vyslúžila líderka “Galantných mäsiarov” Zuzana. Zuzke to nie a nie v prvom polčase “padnúť“, a tak sa rozhodla, že bude po prestávke už iba servírovať . Dvoma presnými prihrávkami pre svojho spoluhráča z útoku Martina Zlocha vybojovala pre svoj tím veľmi cennú remízu proti favoritovi. GRATULUJEME!

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

1. hviezda týždňa- Jozef Bachan (Palm-faces)

Góóóól!! Neubehlo ani 10 sekúnd a hráčka tímu Poorať a brániť Ivana Kasalová otvára skóre zápasu proti Palm-faces. Lenže mužom zápasu sa stal Jozef, ktorý zabezpečil rýchlu odpoveď, a tak naštartoval svoj tím, ktorému dopomohol k víťazstvu ešte jedným gólom a jednou asistenciou.  GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Lukáš Bača (ANWELL WasaPi)

Druhou hviezdou týždňa sa stal hráč tímu ANWELL WasaPi Lukáš, ktorý v zápase plnom nervov a emócii pomohol svojmu tímu k tesnému víťazstvu nad “Ňucháčmi“. Pripísal si dva góly a dve asistencie, pričom jeho druhá asistencia bola prihrávka na víťazný gól. ANWELL WasaPi teda uchmatli “Nifflerom“ prvé body v tejto sezóne. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa – Maroš Boďa (GaMe)

Na prvú hviezdu týždňa z radov žien nadviazal jej spoluhráč Maroš. Krídelník tímu “Galantných Mäsiarov“ si za prvú štvrtinu zápasu naporcoval hráčov weKings dvomi presnými zásahmi a tým začala veľká bitka mačky s myšou. Veľká naháňačka trvala 18 minút. Hráči sa ale nedohodli, kto bude víťazom tohto zápasu, a tak si body podelili. Maroš strelil polovicu gólov svojho tímu, začo mu patrí ocenenie prvá hviezda týždňa.