VÝSLEDKY 9. TÝŽDŇA UFL+ HVIEZDY TÝŽDŇA

V utorok 5.12. sa rozbehli už zápasy 8. kola UFL.  Prvú priečku si stále držia “Rytieri“ a naopak bez víťazstva naďalej ostávajú Hamsters. Veľkým prekvapením bolo presvedčivé víťazstvo GaMe nad Nifflers vďaka ktorému “Galantní mäsiari” strácajú na Play off už iba jeden jediný bod. Už asi teda tušíte, že to bude ešte do konca sezóny veľmi zaujímavé. No a tu sú tohto týždňové hviezdy:

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

3. hviezda týždňa- Eliška Eckerová (Palm faces)

Podľa štatistík je Eliška skôr hráčom „nahrávačom“, ako hráčom ,,strieľačom“, čo ukázala aj v poslednom zápase, kedy opäť nestrelila gól, ale pripísala si dve asistencie a obe prihrávky smerovali k jej spoluhráčovi Ondrejovi, ktorý sa tiež dostal do hviezd týždňa. Vytvorili tak super dvojicu a doviedli svoj tím k víťaznému koncu. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Alžbeta Špitová (ANWELL WasaPi)

Štrnásť a štyridsaťšesť sú čísla sekúnd za ktoré dokázala Betka streliť góly v každom polčase. Sú to zároveň jej dva góly, ktoré strelila spolu s jej spoluhráčom Marekom, ktorý dal tri, a tak sa postarali o dôležité víťazstvo nad tímom Poorať a brániť. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa- Zuzana Velická (GaMe)

V náročnom zápase plnom nervov si do tabuľky produktivity pripísala Zuzana dva góly a jednu asistenciu, čo stačilo na to, aby jej tím vyhral nad Nifflermi. Vďaka jej skvelému výkonu stále vládne kanadskému bodovaniu, a to o bod pred hráčkou z Poorať a brániť – Miškou. Zuzka je našou prvou hviezdou. GRATULUJEME!

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

3. hviezda týždňa- Marek Kantorík (ANWELL WasaPi)

Rozdielový gól, ktorý znamenal víťazstvo ANWELL WasaPi v zápase proti Poorať & brániť, vsietil Marek. Ten istý hráč, pridal ešte dva góly a asistenciu a veľkou mierou, teda, prispel k dôležitému víťazstvu. Vďaka tejto výhre sa ANWELL WasaPi vyšvihli už na ôsme miesto. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Ondrej Pašuth (Palm faces)

V zápase proti The Newcomers strelil trojnásobný víťaz UFL, Ondrej, hattrick. Dôležitým bol najmä jeho gól do šatne na 2:2, ktorý zaznamenal krátko pred koncom prvého polčasu. Na dva presné zásahy mu presne prihrala už spomínaná Eliška. Palm faces sa aj vďaka Ondrejovi a Eliške vrátili na priečky zaisťujúce Play off. GRATULUJEME!

1. hviezda týždňa – Matej Kán (FA- Free agents)

Pozíciu prvej hviezdy z minulého týždňa obhájil najlepší strelec UFL, Matej, ktorý svoje bodové konto obohatil až o sedem gólov a prakticky rozhodol zápas proti Hamsters. “Voľní agenti” sa vďaka víťazstvu proti “Škrečkom” odpútali z dna tabuľky a na Play off strácajú už iba tri body. GRATULUJEME!

 

PREKVAPENIE TÝŽDŇA:

Šokantná správa: Najproduktívnejší hráči “Nifflerov”, Michal Ševčík a Fridrich Egyenes-Porsok, ktorí spolu nastrieľali viac ako polovicu gólov Nifflers, mali tento týždeň drevené ruky a po prvý krát v sezóne vyšli bodovo naprázdno!

 

VÝSLEDKY 9. TÝŽDŇA UFL:

Palm faces 6:3 The Newcomers

Nifflers 1:7 GaMe

FAINYZ 5:1 Betón

weKings 2:9 Rytiers

ANWELL WasaPi 5:4 Poorať & brániť

FA – Free agents 8:4 Hamsters

 

TABUĽKA UFL PO 9. HRACOM TÝŽDNI:

 

KANADSKÉ BODOVANIE PO 9. HRACOM TÝŽDNI:

muži

ženy

Attachment

Pridať komentár

vyžadované