VÝSLEDKY a ZAUJÍMAVOSTI 2. KOLA UFL

Zaujímavosti a výsledky zápasov

 HADI – THE NEWCOMERS 

Výsledok:  2:8

Zaujímavosť: V tomto zápase dala Michaela Protušová a Jozef Fábry dokopy štyri góly a majú zo zápasu rovnakú štatistiku – 2+1.

 TUČNIAKY – POORAŤ A BRÁNIŤ 

Výsledok:  4:7

Zaujímavosť: Tohtoročná ženská posila tímu Poorať a brániť, Kristína Bruchatá, ukázala v tomto zápase svoje kvality a nazbierala 3 góly a jednu asistenciu, čím výrazne pomohla svojmu tímu k zisku dvoch dôležitých bodov.

 LAZY EAGLES – TERMIX 

Výsledok:  9:4

Zaujímavosť: Termix mal v tomto zápase dvojgólový náskok, ktorý si vypracovali hneď na začiatku zápasu, ale parný valec s názvom Lazy Eagles to nezaskočilo a nakoniec si suverénne s týmto mliečnym miláčikom poradil a získal 2 body.

 BETÓN – FBC KENALAN LAMAS 

Výsledok:  4:9

Zaujímavosť: Alžbeta Takácsová si v tomto zápase pripísala 2 trestné minúty, čo využil tím FBC Kenalan Lamas a strelil jeden presilovkový gól. Avšak, Betónu sa podarilo skórovať aj v oslabení. Okrem tohto sa opäť ukázal v zápase Matej Kán, ktorý v tomto zápase nazbieral 5 bodov – 2+3.

 HAMSTERS – ANWELL WASAPI 

Výsledok:  1:2

Zaujímavosť: 11 trestných minút – práve týmto sa vyznačoval duel týchto dvoch tímov. Je až neuveriteľné, koľko emócii pretieklo týmto zápasom. Napriek tomuto všetkému sa podarilo tímu ANWELL WasaPi v posledných 15 sekundách zápasu streliť víťazný gól.

 FAINYZ – NIFFLERS 

Výsledok:  2:2

Zaujímavosť: V tomto zápase sa stala len jedna zaujímavosť. Nikto neokúsil plochu ihriska a nikto neprepadol cez mantinel. Tento zápas sa hral v duchu fair-play a všetky góly svojho tímu strelil Zdenko Híveš, ktorý má po tomto zápase 2+0.

 

Kanadské (UFL) bodovanie:

MUŽI:

ŽENY:

TABUĽKA PO 2. KOLE:

Pozn. autora:

Zápasy pri kanadskom (ufl) bodovaní sú zápasy tímu, nie konkrétneho hráča.

Attachment

Pridať komentár

vyžadované