VÝSLEDKY A ZAUJÍMAVOSTI 3. KOLA UFL

ZAUJÍMAVOSTI A VÝSLEDKY ZÁPASOV

FBC KENALAN LAMAS – DINOSAURY

VÝSLEDOK:  5:3

Zaujímavosť: V tomto pomerne vyrovnanom zápase sa 1. polčas skončil remízou 3:3 a druhý polčas bol tak veľmi zaujímavý. Avšak v 2. polčase Lamy nepustili Dinosaurov k šanci, ktorá by mala skončiť gólom a Lamám sa podarili streliť ešte 2 góly, čo im pomohlo k víťazstvu.

BETÓN – ANWELL WASAPI

VÝSLEDOK:  1:5

Zaujímavosť: Tento zápas skončil jednoznačným víťazstvom tímu ANWELL WasaPi, k čomu sa pričinil aj hráč Gorazd Tomáš, ktorý strelil 2 góly a na 1 prihral. Betón tak stále čaká na svoje prvé víťazstvo.

HAMSTERS – FAINYZ

VÝSLEDOK:  3:8

Zaujímavosť: Dominik Šubjak si v tomto zápase pripísal až 4 presné zásahy, čo je polovica nastrielaných gólov jeho tímu. Dominikov tím vyhral jasne 8:3 čím sa posunuli v tabuľke opäť o niečo vyššie. Hamsteri tak opäť čakajú na svoje prvé body.

POORAŤ A BRÁNIŤ – THE NEWCOMERS

VÝSLEDOK:  2:1

Zaujímavosť: Súboj dvoch vyrovnaných tímov priniesol zaujímavý duel, v ktorom Poorať a brániť vyhrali tesne nad tímom The Newcomers 2:1, a to vďaka Janke Pecúšovej a Kristíne Bruchatej, ktoré v druhom polčase nastrielali oba góly svojho tímu a tak zariadili tesné víťazstvo ich tímu.

TUČNIAKY – TERMIX

VÝSLEDOK:  3:4

Zaujímavosť: Hlavnou postavou tohto duelu bol Boris Durčák, ktorý nastrielal až 3 góly z čoho posledný má prívlastok víťazný. Napriek nervom a vypätému duelu rozhodol Boris o výhre jeho tímu len minútu a štrnásť sekúnd do konca.

LAZY EAGLES – NIFFLERS

VÝSLEDOK:  4:1

Zaujímavosť: Bojovnosť, nervy a ani vypätie všetkých síl nepomohli Nifflerom poraziť Lenivých Orlov, ktorí ukázali opäť výbornú hru a už do konca prvého polčasu vyhrávali 3:0 a druhý polčas si ustrážili a tak zaslúžene vyhrali.