VÝSLEDKY A ZAUJÍMAVOSTI 4. KOLA UFL

ZAUJÍMAVOSTI A VÝSLEDKY ZÁPASOV

POORAŤ A BRÁNIŤ – HADI

VÝSLEDOK:  7:2

Zaujímavosť: Hráč Miroslav Kubas sa v tomto zápase podieľal až na 4 góloch. Dva sám dal a na dva prihral a tým prispel k cennému víťazstvu Poorať a brániť.

TERMIX – THE NEWCOMERS

VÝSLEDOK:  5:5

Zaujímavosť: Tento úplne vyrovnaný zápas bol napínavý až do samého konca. A keď hovoríme do samého, tak to tak aj myslíme. 13 sekúnd pred koncom vyhrávali The Newcomers 5:4, ale posledný gól padol v poslednej sekunde, a to zo strany Termixu. A prečo vravím vyrovnaný zápas? Výsledok, polčasový výsledok a trestné minúty – všetko bolo vyrovnané.

TUČNIAKY – NIFFLERS

VÝSLEDOK:  5:6

Zaujímavosť: V tomto zápase si štatistiky vylepšil Michal Ševčík, ktorý strelil súperovi 3 góly a na jeden prihral. Strelil aj posledný, víťazný gól 27 sekúnd pred koncom, čím pomohol k dôležitému víťazstvu a dôležitým dvom bodom v tabuľke.

ANWELL WASAPI – DINOSAURY

VÝSLEDOK:  4:6

Zaujímavosť: Po prehratom prvom polčase sa Dinosaury postavili na nohy a zásluhou troch gólov Miloša Palla v druhom polčase, získali cenné víťazstvo 4:6.

BETÓN – FAINYZ

VÝSLEDOK:  1:6

Zaujímavosť: Tento zápas bol zaujímavý v tom, že bol prvým zápasom tejto sezóny UFL, kde sa neudelilo žiadne vylúčenie. Tešíme sa tomuto čistému zápasu, v ktorom si, aj okrem iného, vylepšil štatistiky Zdenko Híveš, ktorý strelil zo šiestich gólov svojho tímu päť.

HAMSTERS – LAZY EAGLES

VÝSLEDOK:  4:11

Zaujímavosť: 19 bodov – toto je štatistika tímu Lazy Eagles počas tohto zápasu. Najlepším strelcom tohto zápasu sa stal Štefan Ortutay, ktorý nastrielal 4 góly a na 1 prihral.