VÝSLEDKY ZÁVEREČNÉHO KOLA UFL + HVIEZDY TÝŽDŇA

Základná časť UFL je na konci. Tabuľku suverénne ovládli úradujúci majstri Rytiers, ktorý prehrali počas celej sezóny iba jediný zápas a celkovo stratili iba tri body. Táto sezóna UFL bola zároveň aj jedna z najvyrovnanejších. Tretích v poradí  Fúdo a ôsmych The Newcomers delili od seba iba neuveriteľné štyri body!  Do play-off vôbec nebolo jednoduché preniknúť. Pre postup bolo treba až štrnásť bodov. Okrem tímov spomenutých vyššie postúpili do play-off opäť po roku aj weKings a premiérovo sa v nadstavbovej časti predstavia aj “Dinosaury”. Osmičku tímov doplnia traja nováčikovia UFL: Nifflers, FAINYZ a Palm-faces. Naopak do play-off sa po roku nepozrú WasaPi a vo svojej premiérovej sezóne nadstavbovú časť neokúsia ani Poorať & brániť, FA – free agents, GaMe, Betón a ani Hamsters. Veríme, že sa ale s nimi stretneme opäť v novej sezóne UFL.

A kto v záverečnom kole najväčšou mierou prispel k postupu svojho tímu? Tak to sa dozviete v tohto týždňových Hviezdach týždňa.

A prostredníctvom našej fotogalérie si môžete pripomenúť ako to počas sezóny vyzeralo. Za fotky ďakujeme Alexandre Glosovej! Fotogalériu nájdete na tomto linku: http://sport.upc.uniba.sk/px_gallery/sezona-ufl-20172018-alexandra-glosova/

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – ženy:

3. hviezda týždňa- Iveta Lisková (GaMe)

Aj napriek tomu, že “Galantní mäsiari” prehrali oba zápasy, Iveta si pripísala až tri body. Pri absencii najlepšej hráčky GaMe Zuzany Velickej bola oporou svojho tímu najmä v zápase proti “Dinosaurom“, ktorým strelila jeden gól a pridala aj dve asistencie. GRATULUJEME!

 2. hviezda týždňa- Veronika Olšavská (DIN v3.0)

Druhou hviezdou týždňa je Veronika, ktorá strelila víťazný a zároveň aj postupový gól “Dinosaurov“. V zápase proti “Galantným mäsiarom“ bola veľkou oporou svojho tímu.   GRATULUJEME!

 1. hviezda týždňa- Dominika Garajová (Fúdo)

Suverénne najlepšia spomedzi dievčat bola krídelníčka Fúda Dominika, ktorá si v oboch zápasoch pripísala dokopy päť gólov. Vyšiel jej najmä duel proti GaMe, v ktorom si pripísala na konto svoj prvý hetrik v tejto sezóne. GRATULUJEME!

 

HVIEZDY TÝŽDŇA – muži:

3. hviezda týždňa- Kristián Stroka (DIN v3.0)

Kapitán “Dinosaurov“ doviedol svoj tím prvý krát do Play-off. Kristián si pripísal vo víťaznom zápase na konto až štyri body. Spolu so svojim kolegom z útoku Jurajom Korcom sa veľkou mierou podieľal na víťazstve DIN v3.0. GRATULUJEME!

2. hviezda týždňa- Matúš Stehlík (Nifflers)

Nifflerov čakala v dnešnom zápase proti ťažkému súperovi náročná úloha. Celý zápas museli odohrať iba s dvoma mužmi na ihrisku, keďže ich nežnejšia časť tímu nemohla na zápas nastúpiť. Skvelý výkon za Nifflers podal Matúš, ktorý skóroval v priebehu šiestich minút hneď dva krát a dokonca zaznamenal aj víťazný gól zápasu a stal sa jeho hrdinom. GRATULUJEME!

 1. hviezda týždňa- Matej Kán (FA – Free agents)

Úplne vlastnú ligu si celú sezónu hrá šikovný kanonier “Voľných agentov“ Matej. V poslednom zápase sezóny doslova zničil siedmymi gólmi obranu The Newcomers. FA – Free agents sa aj vďaka nemu postarali o najväčšie prekvapenie posledného kola UFL, keď zdolali The Newcomers 9:5. GRATULUJEME!

 

PREKVAPENIE TÝŽDŇA:

Prehra “Rytierov”: O najväčšie prekvapenie sa postarali hráči Palm-faces, ktorý ako jediný tím v tejto sezóne porazili suverénnych Rytiers!

 

VÝSLEDKY 14. TÝŽDŇA UFL:

FAINYZ 4:2 Poorať & brániť

Fúdo 11:1 GaMe

Hamsters 5:5 ANWELL WasaPi

The Newcomers 5:9 FA – Free agents

GaMe 6:10 DIN v3.0

Rytiers 4:5 Palm-faces

Betón 5:9 Fúdo

weKings 2:4 Nifflers

 

TABUĽKA UFL PO ZÁKLADNEJ ČASTI:

Na základe tabuľky sa nám pre Play-off  vytvorili tieto dvojice:

1. štvrťfinále- Rytiers : The Newcomers

2. štvrťfinále- Nifflers : DIN v 3.0

3. štvrťfinále- Fúdo : Palm-faces

4. štvrťfinále- FAINYZ : weKings

 

KANADSKÉ BODOVANIE PO ZÁKLADNEJ ČASTI:

muži:

ženy:

Attachment

Pridať komentár

vyžadované