ZRUŠENÝ Jarný volejbalový turnaj – UPCup 2018

Priatelia, kvôli organizačným problémom, sa volejbalový turnaj 7.4.2018 neuskutoční a je zrušený, resp. jeho uskutočnenie sa odkladá na dobu neurčitú. Ďakujeme za pochopenie.

JE TO TU, MILÝ ŠPORTOVEC, MILÁ ŠPORTOVKYŇA!

UPeCe Bratislava ťa pozýva na jarný volejbalový turnaj – UPCup! a TY na ňom nemôžeš chýbať!
Veríme, že si vyskladáš svoj „tím snov“ a zabojuješ s ním o každú jednu loptu, a tak svoj tím potiahneš až na najvyššie miesto v tabuľke. Ak si sám a nemáš tím, neváhaj a zahlás sa ako voľný hráč a pridaj sa tak do niektorého z nekompletných tímov.
Turnaj sa bude konať v telocvični A, B (priestory telocvične Prírodovedeckej fakulty na Šturáku, VMĽŠ07.04.2018 od 8:00!
Pozor, účasť je obmedzená len na 8 tímov, tak sa poponáhľaj, aby ti neuniklo miesto v našej TopEight.

PODMIENKY NA PRIHLÁSENIE SA DO UPCUP TURNAJA:

• počet tímov: 8
  • 6 a max. 8 ľudí v tíme (min. 2 dievčatá na ihrisku, max. 1 neštudent v tíme), bez registrovaných hráčov (neregistrovaný hráč t.j. min. 2 roky nehrá za žiaden klub)
  • Systém hry:2 skupiny po 4 tímy, hrá každý s každým
  • Štartovné:4€ študent, 8€ neštudent

V tomto turnaji bude platiť neobyčajný herný systém. Čaká ťa totiž rýchla hra (nehrá sa na sety ale na čas – 30min. na zápas!) v ktorej musíš spolu s tímom nazbierať čo najviac bodov. Po následnom sčítaní bodov sa vytvorí tabuľka s priebežným poradím tímov, ktorá rozhodne, ktoré tímy si zahrajú finálne zápasy od najvyšších až po tie najnižšie miesta v celkovom poradí všetkých zúčastnených tímov.

Ak stále váhaš a stále cítiš pochybnosti, tak práve toto je pohnútka na to, aby si prišiel a presvedčil sa, že tento turnaj sa hrá v priateľskej a amatérskej atmosfére a že každý, kto príde už je víťaz. Preto neseď na intráku a príď si s nami zašportovať! 🙂

Teší sa na teba športový tím a tím Gastro, ktorý nám určite navarí to najlepšie z ich ponuky.

REGISTRÁCIA NA TOMTO LINKU: