Novinka: Volejbalový turnaj

UPCup_plagátPozor! Novinka v športových kruhoch.

Florbalu si nasýtený a turnaj v pingpongu a kalčete si nestihol? Nezúfaj, máme pre teba UPCup! Zvláštne. Ešte si o tom nepočul? Nikto ti o tom nepovedal? Chceš vedieť viac, no nikto nič nevie? Tak máme pre teba skvelé správy. UPCup je volejbalový turnaj, zatiaľ jediný svojho druhu, ktorý si pre teba pripravil športový tím a čaká práve na teba!

Na tento turnaj môžeš prísť so svojim tímom a zahrať si 12.11.2016 v telocvični A,B (priestory telocvične Prírodovedeckej fakulty na Šturáku) skvelý volejbal.

Podmienky:

• Max. počet tímov: 8
  • Min. 6 a max. 8 ľudí v tíme (min. 3 dievčatá na ihrisku, max. 2 neštudenti v tíme), bez registrovaných hráčov (neregistrovaný hráč t.j. min. 2 roky nehrá za žiaden klub)
  • Systém hry: 2 skupiny po 4 tímy, hrá každý s každým
  • Štartovné: 4€ študent, 8€ neštudent

Tento turnaj má neobyčajný hrací systém. Čaká ťa rýchla hra, ktorá potrvá 30 min., kedy musíš s tímom nazbierať čo najviac bodov, aby si sa umiestnil pri sčítavaní bodov čo najlepšie a mohol tak hrať o prvé miesta.

Stále máš pochybnosti či sa oplatí prísť? Pohrávaš sa s myšlienkou, že nie si dobrý ako Giba, Murilo, Chrtiansky alebo Kubš? Mal by si vedieť, že nám to nevadí. Stačí, ak spoločne vytvoríme nezabudnuteľnú atmosféru, spoznáš nových ľudí a získaš lákavé ceny. Do sýtosti naplníš aj svojho ducha na sv. omši, ale ani na telesnú schránku nezanevrieme. Postará sa o ňu Gastro tím. Vraj znova cestoviny s omáčkou? Nechaj sa prekvapiť a možno vystrelí motyka a bude niečo nové.

Tak sleduj našu stránku, kde onedlho budeš môcť zaregistrovať svoj tím. Ak máš otázky, neváhaj a napíš nám, radi ti na ne odpovieme.

Tešíme sa na TEBA a TVOJ TÍM!

Registrácia na http://sport.upc.uniba.sk/upcup-registration/public/tournament/1/team/create

4 komentáre

• Martin

31. októbra 2016

Kedy sa asi zacne prihlasovať na volejbalový turnaj?

Ďakujem

• Michal Lušťoň

1. novembra 2016

Ahoj, malo by to byť koncom pracovného týždňa (čiže štvrtok alebo piatok -> 3.11.-4.11.)

• Jacki

29. apríla 2017

You’re the one with the brains here. I’m wanchitg for your posts.

• Allie

29. apríla 2017

Sulrrisingpy well-written and informative for a free online article.