UPCup 2017 november

VOLEJBALOVÝ TURNAJ UPCUP – JESEŇ 2017

Milí nadšenci volejbalu zbystrite svoju pozornosť a pozorne čítajte !

Športový tím UPeCe si pre vás pripravil nezabudnuteľný turnaj. Ak nemáš žiadne plány na druhú novembrovú sobotu, tak by si mal pokračovať v čítaní. Turnaj sa bude konať v telocvični A, B (priestory telocvične Prírodovedeckej fakulty na Šturáku, VMLŠ) 11.11.2017. Spoločne začneme svätou omšou o 8:00 v kaplnke v priestoroch UPeCe, po ktorej budú nasledovať spoločné raňajky, o ktoré sa už ako tradične postará Gastro tím. Po raňajkách začneme s registráciou tímov v priestoroch UPeCe. Približne o 11 hodine sa všetci presunieme do telocvične, kde sa môžete pridať k nám a spoločne pomôcť nachystať hracie plochy. Takže neváhaj a príď si s nami zašportovať a prevetrať svojho športoveckého ducha.

Taktiež nezúfaj ak vieš, že by si mal problém poskladať celý tím. Máš jedinečnú možnosť prihlásiť sa, ako voľný hráč a pridať sa ku niekomu z nekompletných tímov a vytvoriť neporaziteľný tím.

 

PODMIENKY NA PRIHLÁSENIE SA DO UPCUP TURNAJA:

  • počet tímov: 8
  • 6 a max. 8 ľudí v tíme (min. 2 dievčatá na ihrisku, max. 1 neštudent v tíme), bez registrovaných hráčov (neregistrovaný hráč  t.j. min. 2 roky nehrá za žiaden klub)
  • Systém hry:2 skupiny po 4 tímy, hrá každý s každým
  • Štartovné:5€ študent, 9€ neštudent

 

V tomto turnaji ťa čaká neobyčajný herný systém, ktorý sa oproti minulému roku troška pozmenil. Základná časť sa odohrá v dĺžke jeden zápas 25 minút, systémom každý s každým v dvoch skupinách. Vyraďovacia časť sa bude hrať na dva sety do 25 bodov.

Stále váhaš či sa oplatí prísť? Myslím si, že to rozhodne bude stáť za to! Preto nečakaj ani chvíľu a zaregistruj seba a svoj tím. Veď predsa nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a prežiť čas v skvelom spoločenstve ľudí a spoznať nových priateľov.

Pevne veríme, že aj tento ročník nadviaže na tie predošlé a v niektorých ohľadoch ich aj prevýši, preto radi oceníme vaše poturnajové postrehy(spätná väzba), aby sa aj naše turnaje mohli posúvať na vyššiu úroveň.

Tešíme sa na teba a tvoj tím!

!!!REGISTRÁCIA TU!!!
sport.upc.uniba.sk/upcup-registration/public/tournament/3/team/create

Attachment

Pridať komentár

vyžadované