Volejbalový turnaj UpCup – Jar 2017

Pozor! Blíži sa k nám ďalší športový víkend!

161112_ApkapUpeceVolejball_131

Je to naozaj tak! Štvrtú aprílovú sobotu organizujeme (po prvom úspešnom ročníku, ktorý sa konal pred zimou) jarný volejbalový turnajUPCup!  Opäť platí, že je jediný svojho druhu a pripravil ho pre teba športový tím UPCeCe. Na turnaj môžeš prísť buď so svojím tímom, alebo sa zahlás ako voľný hráč a pridaj sa tak do niektorého z nekompletných tímov. Turnaj sa bude konať v telocvični A,B (priestory telocvične Prírodovedeckej fakulty na Šturáku, VMĽŠ) 22.04.2017 od 8:00!

 

Podmienky na prihlásenie sa do UPCup turnaja:

  • Max. počet tímov: 8
  • Min. 6 a max. 8 ľudí v tíme (min. 3 dievčatá na ihrisku, max. 1 neštudent v tíme), bez registrovaných hráčov (neregistrovaný hráč t.j. min. 2 roky nehrá za žiaden klub)
  • Systém hry: 2 skupiny po 4 tímy, hrá každý s každým
  • Štartovné: 4€ študent, 8€ neštudent

 

V tomto turnaji bude opäť platiť neobyčajný herný systém. Čaká ťa totiž rýchla hra (nehrá sa na sety ale na čas – 30min. na zápas!) v ktorej musíš spolu s tímom nazbierať čo najviac bodov. Po následnom sčítaní bodov sa vytvorí tabuľka s priebežným poradím tímov, ktorá rozhodne, ktoré tímy si zahrajú finálne zápasy od najvyšších až po tie najnižšie miesta v celkovom poradí všetkých zúčastnených tímov.

Stále máš pochybnosti či sa oplatí prísť? V hlave máš myšlienky, že nepatríš k najlepším hráčom vo volejbale alebo sa bojíš silnej konkurencie? Tak ich rozhodne zažeň! Zimný UPCup mal totiž charakter priateľského „amatérskeho“ turnaja, na ktorom si 8 tímov zmeralo svoje sily v dych berúcich zápasoch a strávili tak jeden deň v športovom duchu spoločne aj s volejbalovou loptou. 🙂

Veríme, že sa nám znovu podarí aj vďaka tvojej účasti vytvoriť nezabudnuteľnú hernú atmosféru, pri ktorej spoznáš nových ľudí a možno získaš aj zaujímavé ceny! A neboj sa, do sýtosti naplníš aj svojho ducha na sv. omši, a o naplnenie tej telesnej schránky sa postará Gastro tím.

 

Registrácia je možná na stránke: http://sport.upc.uniba.sk/upcup-registration/public/tournament/2/team/create

Bol naplnený maximálny počet tímov – 8.

Tešíme sa na TEBA a TVOJ TÍM!

Attachment

Pridať komentár

vyžadované