Začiatok sezóny

3. OKTÓBER 2017

Miesto

telocvičňa v budove Štúraku nad priestormi UPeCe

Počet prihlásených tímov

14/14

INFO K REGISTRÁCII / pre úspešnú registráciu tímu je potrebné vyplniť:

POVINNÉ ÚDAJE O TÍME:

 • Názov tímu
 • Logo tímu s transparentným pozadím (veľkosť 256 x 256) , formát .png
 • Farba dresov
 • Termín, kedy najneskôr bude mať tím k dispozícii dresy (kvôli predsezónnemu foteniu), najneskôr však v deň prvého zápasu (3. októbra)

POVINNÉ ÚDAJE O HRÁČOCH:

 • Meno hráča
 • Priezvisko hráča (obe s diakritikou)
 • Číslo dresu
 • E-mail na hráča
 • Dátum narodenia
 • Študent / neštudent
 • Telefónne číslo na kapitána

Pri registrácii musí tím zapísať na súpisku minimálne 6 hráčov. Keďže súpiska tímu je už záväzná, prípadná každá výmena hráča na súpiske po registrácii sa bude počítať ako riadna výmena (každý tím môže počas sezóny vymeniť 2 hráčov: jedného do konca kalendárneho roka a jedného v čase od skončenia základnej časti do začiatku vyraďovacej časti). Na súpiske môže byť maximálne 10 hráčov. Dopísať hráča na voľné miesto môže tím kedykoľvek počas základnej časti, najneskôr však 24 hodín pred prvým zápasom tímu v play-off. Rovnako každé dopísanie hráča na súpisku je potrebné oznámiť (aj s príslušnými údajmi o hráčovi potrebnými pre registráciu) najneskôr 24 hodín pred zápasom.

Zmeny sa dotknú aj neštudentov. Od novej sezóny upravujeme „neštudentský strop“, čo v praxi znamená, že na každý tím pripadá maximálne 2 neštudenti. Študentom sa rozumie študent denného štúdia (1., 2., 3. stupeň).

Do novej sezóny UFL nesmú za žiaden tím nastupovať hráči hrajúci akúkoľvek najvyššiu florbalovú ligu (či už muži/ženy hrajúci na Slovensku/ v Česku/ a v iných krajinách).

Na dresoch je povinné, zo zadnej strany dobre čitateľné, číslo hráča, ktoré musí byť zhodné s číslom uvedeným pri registrácii. Každý hráč musí mať svoj vlastný dres. Hráč, ktorý si prinesie namiesto dresu, tričko rovnakej farby, nebude môcť za tím nastúpiť. Každý tím, ktorí nastúpi na zápas v rozdielnych tričkách (teda nebude mať vyrobené dresy), nemôže nastúpiť na zápas a zápas sa v tomto prípade kontumuje v ich neprospech. Každému tímu sa tolerujú iba 2 kontumácie. Po nich je tím automaticky vyradený zo súťaže.AK TÍM NESPLNÍ AKÚKOĽVEK PODMIENKU PRE REGISTRÁCIU (LOGO, ÚDAJE O HRÁČOCH, POČET NEŠTUDENTOV, NEPRAVDIVÉ INFORMÁCIE O HRÁČOCH) NEBUDE DO NOVEJ SEZÓNY 2017/2018 ZAREGISTROVANÝ A Z PORADOVNÍKA PRIHLÁSENÝCH TÍMOV BUDE VYLÚČENÝ.

NIEČO O LIGE / o čo ide a prečo sa jej zúčastniť

Začiatok 6. ročníka UPeCe florbalovej ligy (UFL) sa nezadržateľne blíži!

Tento rok sa bude naša UFL konať v telocvični v budove Štúraku nad priestormi UPeCe (telocvične sa nachádzajú pri Unique clube, kde sa dostanete schodmi hneď od vchodu UPeCe).

Už 3. októbra začnú boje o titul Majstra UFL a všetci sme zvedaví, kto sa tento rok zapojí do týchto bojov.

Koľko tímov z uplynulých sezón sa dostane do ligy? Budeme vidieť len staré známe tváre alebo prídu aj nováčikovia, ktorí sa budú chcieť pobiť o titul Majstra UFL?

A kto bude v lige nováčikom? Neváhaj, poskladaj si svoj vlastný tím a prihlás sa od 11. septembra!


Tímy / doteraz prihlásené tímy

Betón

DIN v3.0

The Newcomers

Rytiers

Poorať a brániť

Fúdo

GaMe

Nifflers

Palm-Faces

ANWELL WasaPi

FAINYZ

weKings

Hamsters

FA – Free Agents

náhradné tímy v prípade uvoľnenia miesta

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM / plánovaný program ligy

Štartovné

Organizátori / môžete sa na nás obrátiť so svojimi otázkami

Michal Ševčík

LÍDER UPeCe ŠPORTOVÉHO TÍMU

Najčastejšie otázky / tu nájdete odpovede na svoje otázky

Základnú časť bude hrať 14 tímov systémom každý s každým a jeden zápas bude trvať 2x12 minút. V play-off sa vytvorí "pavúk" podľa umiestnenia v tabuľke, do ktorého postúpi 8 najlepších tímov po základnej časti.

Ak nemáš vlastný tím, je možnosť zaregistrovať sa medzi voľných hráčov a čakať, kým ťa niekto, komu by si sa do tímu hodil, nekontaktuje.

Ako tím potrebujete mať vlastný dres. Ako jednotlivec potrebuješ mať tenisky, ktoré nerobia čierne šmuhy na linoleu. Hokejku ti radi požičiame :)

Každý tím musí mať 6 až 10 hráčov. Na ihrisku hrajú traja na troch, z toho môžu byť v jednom momente na ihrisku maximálne 2 chlapci. Je preto potrebné mať minimálne jedno dievča v tíme, avšak odporúčame ich mať viac. Maximálne 2 neštudujúci v tíme.

Samotné poslanie UPeCe hovorí o tom, že “…je to miesto, ktoré chce študentom asistovať v ich snahe o žitie života v plnosti”. UPeCe funguje na báze mladí pre mladých, no nechceme úplne vylúčiť neštudentov z týchto radov a tým ich zaradiť medzi “starých”. Chceme len dať priestor väčšiemu počtu študujúcich a držať sa tak tohto poslania.

Miesto Turnaja

UPeCe Bratislava
Mlynská dolina
Staré grunty 36
841 04
Bratislava 4

sport@upc.uniba.sk

Kde nás nájdete